YaYa
Názov je pekný, trochu tak cengá :) Páčila sa mi aj počiatočná atmosféra, ten tajomný tovar, ktorý sa predáva na trhu v Krámiku. A výzor tých bytostí, žabiak v kabátiku s dračej kože aj chobotnica. Samotná zápletka je slabšia, zrejme preto, že sa o nej nestíhame veľa dozvedieť. Občas je to trošinku zmätočné - v treťom odseku, kde sa prvý raz dozvieme mená postáv, chvíľu som tápala, ktorý je ktorý. Solídna PNP, úvod veľmi pekný.
21.06.2026