Diskusia 1/1: Vincove mince

Filmová história scifi

Diskusia

YaYa
Názov je pekný, trochu tak cengá :) Páčila sa mi aj počiatočná atmosféra, ten tajomný tovar, ktorý sa predáva na trhu v Krámiku. A výzor tých bytostí, žabiak v kabátiku s dračej kože aj chobotnica. Samotná zápletka je slabšia, zrejme preto, že sa o nej nestíhame veľa dozvedieť. Občas je to trošinku zmätočné - v treťom odseku, kde sa prvý raz dozvieme mená postáv, chvíľu som tápala, ktorý je ktorý. Solídna PNP, úvod veľmi pekný.
21.06.2026
amarilla
Priznám sa, že som sa dosť strácala. Niekde je zlá interpunkcia, nejaké nesprávne skloňovanie. Ale svet, ktorý si nám predstavila, sa mi páči a vyznievalo to, že ho máš premyslený a že ťa baví. Postavičky zneli zaujímavo, len, žiaľ, nie sú veľmi rozpracované. Ale tak to v pnp býva.
22.06.2026
Poviedku musíš najprv ohodnotiť aby si ju mohol komentovať.