Poviedky na počkanie 92 - Vyhodnotenie

Ako to dnes dopadlo? Dozviete sa tu!
YaYa
Filmová história scifi
Do 92. kola Poviedok na počkanie sa zapojili títo autori:


Ďakujeme! Vážime si, že ste s nami strávili čas. Nezabudnite, že napísať poviedku je len tretina zábavy. Ešte ich treba prečítať a okomentovať. :)
Hodnotenie a výnimočne aj totožnosť autorov zostanú prvých 24 hodín skryté. Prosím, nekazte zábavu a nepriznávajte sa k svojim dielam. Pokusy uhádnuť autora sú naopak dovolené a dokonca žiadané ;)
Najbližšie kolo bude 27. júla, o podrobnostiach vás informujeme na našom Facebooku a v poviedkovom čete na Discorde.

Ak máte príbeh, o ktorom si myslíte, že by mohol zaujať a zároveň sa vám chce zabojovať o finančnú odmenu a vecnú cenu, je tu pre vás Fantastická poviedka. Ale musíte pohnúť kostrou. Deadline je už zajtra, 30. júna. Pôjde o klasické, neanonymné kolo.
Nechce sa vám súťažiť? Na scifi.sk vždy radi prijmeme a uverejníme každú žánrovú poviedku, ktorú nám pošlete. Nepohrdnite touto skvelou možnosťou podeliť sa o svoje texty s neustále rastúcou komunitou fanúšikov fantastiky.
Členovia našej redakcie sa pravidelne objavujú na rôznych conoch, takže ak na nejakom budete a uvidíte nás, nebojte sa pristaviť. Môžeme spolu pokecať nielen o písaní, ale o všetko, čo vás v rámci fantastiky zaujíma. Najbližšie sa uvidíme na ďalšom z našich online conov. Informácie už čoskoro ;)

YaYa

YaYa
Má rovnako rada bosorky na metlách aj vesmírne lode. Pre scifi.sk najmä recenzuje knižky, na streamoch filozofuje o Fantastickej poviedke a organizuje Poviedky na počkanie.

Súvisiace objekty SFDB

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.

Súvisiace objekty SFDB