Ukážka: František Kotleta – Černá smečka

Ukážka z Černé smečky, novej knihy Františka Kotlety, ktorá v týchto dňoch vychádza vo vydavateľstve Fobos.
cyberstorm
Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2024
Černá smečka. Prvé vydanie (Fobos, 2023)
Černá smečka. Prvé vydanie (Fobos, 2023) / Zdroj Disclaimer
Keď je vaša matka démonická fľandra, kariéra lovca démonov, likvidátora všetkých temných síl a iného neprirodzeného hnusu nebýva prvou profesijnou voľbou. Svoje o tom vie Filip Aksamit, ktorý spoznal skutočnú vojnu s démonmi a nebojí sa povedať, že je vo svojom odbore profesionál. A teraz je povolaný späť do Prahy. Je čas pripraviť sa na lov, ktorý naposledy prebehol počas druhej svetovej vojny. Ale zdá sa, že pravidlá sa budú meniť v priebehu hry.
František Kotleta sa vracia k svojim koreňom. Vydajte sa na šialenú jazdu plnú démonov, drsných hlášok, sexu a nekončiacej akcie.


František Kotleta
_
František Kotleta je rodák z Bruntálu, spisovateľ, jesenícky Mauglí a mäsiar, ale hlavne jeden z najúspešnejších autorov nielen fantastiky, ale českej literatúry všeobecne. Autor trilógie Bratstvo krvi, románov Vlci, Lovci, Príliš dlhá swingers party, Veľké problémy v Malom Vietname, dualógia Perunova krv a tetralógia Spad, Polčas rozpadu, Rázová vlna a Reťazová reakcia. Z novších titulov spomeňme sériu Legie, na ktorej spolupracuje s Kristýnou Sněgoňovou, a kyberpunkové romány Underground. Na verejnosti za neho zaskakuje nejaký Leoš Kyša. Jeho tituly búrajú rebríčky bestsellerov mixom akcie, hlášok, násilie, strhujúceho deja a sexu, ale i romantiky, vrúcnych vzťahov a lásky (to určite). Tu nebudete premýšľať, tu sa budete baviť. Vďaka veľkému záujmu sú všetky jeho knihy pravidelne reprintované a veľa z nich si môžete zaobstarať aj v audiopodobe.


František Kotleta – Černá smečka
Vydavateľstvo: Fobos
Rok vydania: 2023
Vydanie: prvé
Jazyk: český
Počet strán: 392
Väzba: mäkká / brožovaná
Obálka: Lukáš Tuma
ISBN: 978-80-277-4113-7


Odkazy:
Vydavateľstvo Fobos

cyberstorm

cyberstorm
Fanúšik scifi, knižný recenzent. Poviedkový beta-reader a porotca poviedkových súťaží scifi.sk, koordinátor Poviedok na počkanie.

Súvisiace objekty SFDB

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.

Súvisiace objekty SFDB