Poviedky na počkanie 74 - Vyhodnotenie

Nezamrzli ste? Tu je výsledok vašej snahy.
Filmová história scifi
Dnes sme sa pri Poviedkach na počkanie stretli už po 74-krát. Prišlo nám týchto 11 poviedok:


Aby sme si trochu predĺžili napätie a podporili diskusiu, bodovanie bude do zajtra večera skryté. Hor sa do čítania! Tešíme sa na vaše komentáre.
Ste rozbehnutí a ešte by ste si niečo napísali? A čo takto vyskúšať našu výzvu Fantastická poviedka? Súťažné poviedky do ďalšieho kola nám môžete poslať do konca decembra.
Máte hotovú aj inú, nesúťažnú poviedku? Chcete sa s ňou podeliť s ostatnými fanúšikmi scifi, fantasy a hororu? Na scifi.sk vždy radi prijmeme a uverejníme každú žánrovú poviedku, ktorú nám pošlete. Tak teda neváhajte!
Pri ďalších PNP sa stretneme koncom januára. Zatiaľ vám prajeme fantastické sviatky!

Marek Páperíčko Brenišin

Marek Páperíčko Brenišin
Recenzent filmov a hier, nadšenec do scifi, fantasy, cudzie mu ale nie je ani anime. Ak nepíše recenzie, zastihnete ho pri písaní poviedok, či už pre seba, alebo v rámci súťaží. Pravidelný účastník Poviedok na počkanie.

Súvisiace objekty SFDB

Diskusia

Arcey
Fuu, tak toto víťazstvo bolo tesné :) Gratulujem všetkým. Bodovanie v PnP nie je práve najlepšia výpovendá hodnota, takže by som si s tým hlavu nelámal. Myslím, že každý, kto sa zúčastnil, svojim spôsobom vyhral. Minimálne nad múzou. Prajem Šťastné a Veselé a PF 2023 :) Nech to každému píše čoraz lepšie.
23.12.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.

Súvisiace objekty SFDB