Poviedky na počkanie 68 - Vyhodnotenie

Dnes sa s témami popasovalo celkovo desiatich autorov, ktorých práce si môžete práve teraz prečítať!
cyberstorm
Filmová história scifi
Vonku je krásne a teplo, voda láka, no napriek tomu sme do aktuálneho, júnového kola dostali parádnych desať poviedok!!! Nech sa páči, ich zoznam uvádzame nižšie. Body odhalíme zajtra večer, zatiaľ sa tešíme na vaše hodnotenie a komentáre!


Naštartovalo vás dnešné kolo k písaniu? A čo takto súčastniť sa našej výzvy Fantastická poviedka? Uzávierka aktuálneho kola je na konci júna. Chceli by ste si zasúťažiť anonymne? Potom máte čas posielať poviedky do anonymného kola až do konca augusta. Nezabudnite pri posielaní poviedky cez náš portál označiť správnu kategóriu.
Máte hotovú aj inú, nesúťažnú poviedku? Chcete sa s ňou podeliť s ostatnými fanúšikmi scifi, fantasy a hororu? Na scifi.sk vždy radi prijmeme a uverejníme každú žánrovú poviedku, ktorú nám pošlete. Neváhajte a posielajte!
Písanie vám veľa nehovorí? Radi si prečítame vás názor na ktorúkoľvek poviedku v komentári. Ak váhate, či sa ozvať, čo sa vám páči a čo nepáči, neváhajte! Autori sú radi za každú odozvu.

cyberstorm

cyberstorm
Fanúšik scifi, knižný recenzent. Poviedkový beta-reader a porotca poviedkových súťaží scifi.sk, koordinátor Poviedok na počkanie.

Súvisiace objekty SFDB

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.

Súvisiace objekty SFDB