Poviedky na počkanie 52 - Vyhodnotenie

Už vás určite zaujíma, ako to dnes dopadlo...
Panteón majstrov hrôzy
52. kolo Poviedok na počkanie bolo opäť bohaté. Poslali ste nám týchto 16 poviedok:

jd - Pád
(7,33)

Poviedky na počkanie ale nie sú len o písaní. Budeme radi, ak si poviedky prečítate a do komentárov napíšete, ako sa vám páčili.
Pri nasledujúcom kole Poviedok na počkanie sa stretneme v marci. Tradične bývajú poslednú sobotu v mesiaci, ale sledujte náš Facebook pre prípad, že by sa niečo zmenilo.
Ak adrenalínové písanie nie je pre vás úplne to pravé orechové a radšej si poviedku pred zverejnením poriadne upravíte, môžete vyskúšať našu súťaž Fantastická poviedka. Prebiehajúce kolo má uzávierku už o týždeň, 28. februára o polnoci, a hrá sa o 50 eur. Poviedku na scifi.sk môžete vložiť aj len tak, ako nesúťažnú. Stačí kliknúť na veľké PLUS-ko na hornej lište a vyplniť formulár.
Budúci víkend navyše bude na Twitchi prebiehať online PegaScifi.sk Con, na ktorom sa okrem iného budeme rozprávať aj o písaní poviedok. Viac informácií nájdete na Facebooku
Tešíme sa na vás!

YaYa

YaYa
Má rovnako rada bosorky na metlách aj vesmírne lode. Pre scifi.sk najmä recenzuje knižky, organizuje Poviedky na počkanie a najnovšie zostavuje rubriku Týždeň na scifi.sk.

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB