Upútavka na Carmen Sandiego odhaľuje hrdinský pôvod hlavnej postavy

Prvý trailer na seriál Carmen Sandiego nám priblíži hlavnú postavu

Roky hier a seriálov nám doteraz ponúkli rôzne vysvetlenia pôvodu zlodejky Carmen Sandiego. Raz je bývalou detektívkou, ktorá sa stala darebákom, inokedy majsterkou zločinu či agentkou chaosu, stačí si vybrať. V novom seriáli od Netflixu však dostane úplne iný osud, ktorý z nej urobí postavu tak trochu podobnú Robinovi Hoodovi.

Netflix nedávno zverejnil prvý trailer na svoj animovaný reboot rovnomenného seriálu, v ktorom hlavnú postavu galantnej zlodejky nadabuje Gina Rodriguez. Tá si Carmen Sandiego zahrá aj v pripravovanom hranom filme, ktorý má tiež pod palcom Netflix. V súvislosti s touto postavou sa preto vynára otázka, na ktorú by mnohí fanúšikovia radi dostali odpoveď. Kto je vlastne Carmen Sandiego?

Tentoraz je odpoveď tvorcov trochu iná. Diváci videli Carmen ako agentku V.I.L.E., ktorá v mladosti podstúpila výcvik na majsterku krádeží. Teraz ale nezostane súčasťou skupiny zloduchov, aby jej krádeže pomohli dostať sa z problémov. Namiesto toho sa stane hrdinkou, ktorá opustí V.I.L.E. a využije svoje schopnosti na ochranu pokladov sveta pred chamtivými paprčami tejto spoločnosti. S tým jej pomôže Player, ktorému hlas prepožičia herec Finn Wolfhard, známy z obľúbeného seriálu Stranger Things. Hoci rôzni tvorcovia už v minulosti naznačovali, že Carmen má pod zlodušským povrchom ušľachtilé srdce, pretvoriť ju na hrdinku bude v každom prípade zaujímavý zvrat.

Carmen Sandiego bude na Netflixe kradnúť už od 18. januára.


Ivana Kráľová
Som fanúšička filmov, seriálov a kníh rôznych žánrov a tiež popkultúry.

Diskusia

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB