Poviedky na počkanie XXIX - témy

Poviedky na počkanie - témy.
Jedna hodina... Je to fér? NIE! ALE NÁM TO NEVADÍ! UKÁŽŤE, ČO JE VO VÁS!
Podporte scifi.sk
Témy dnešných Poviedok na počkanie sú:
- Letka
- Pripomienka
Pravidlá ostávajú aj pre toto kolo rovnaké:
- Poviedky sa píšu na kľúčové slová, témy, ktoré sa objavia presne v sobotu o 19,00. Témy sú dve, nezávislé na sebe - budete si môcť teda vybrať, na ktoré napíšete svoje literárne dielko. Samozrejme, voľnosti sa medze nekladú, takže ak chcete, môžete všetky kľúčové slová použiť v jednej poviedke, alebo dokonca, ak stihnete, napísať dve či tri poviedky na každú tému zvlášť.
- Zadaním témy sa spúšťa časomiera. Tá odmeriava čas 1 hodiny, počas ktorej majú všetci, kto sa tejto literárnej hry chcú zúčastniť, možnosť napísať poviedku na túto vopred zadanú tému a uploadnúť ju na scifi.sk. Moderátori scifi.sk následne poviedky zozbierajú a budú ich publikovať na servere, čím umožnia každému, aby si mohol prečítať diela všetkých hráčov hry.
- Záver písania poviedok bude o hodinu neskôr, no dáme vám aj 15 minút na pridanie vášho dielka do systému, takže budete mať trochu času sa prihlásiť na scifi.sk, následne poviedku uploadnuť.
- Rozsah poviedky nie je obmedzený, je na vás, aby ste si premysleli, aký dlhý čas potrebujete na štrukturalizovanie príbehu, písanie, eventuálne prepisovanie a opravy.
- Pre prehľadnosť pri publikovaní zvoľte možnosť, že ide o Poviedku na počkanie, nakoľko scifi.sk publikuje aj poviedky mimo súťaž.
Hodnotenie:
- Hodnotiť poviedky majú možnosť čitatelia prostredníctvom hodnotiaceho systému u nás, ktorý sa nachádza na spodku danej poviedky – teda od počtom bodov od 1 (najhoršie) do 10 (najlepšie).
Tešíme sa aj na Vašu mikropoviedku!

Marek Páperíčko Brenišin

Marek Páperíčko Brenišin
Recenzent filmov a hier, nadšenec do scifi, fantasy, cudzie mu ale nie je ani anime. Ak nepíše recenzie, zastihnete ho pri písaní poviedok, či už pre seba, alebo v rámci súťaží. Pravidelný účastník Poviedok na počkanie.

Diskusia

Veronika Valent
Poviedku mám, netuším ako ju pridať. Som stratená v tomto novom vizuály.
25.11.2018

Aleš Horváth
Taká fakticka: 25.11. bola nedeľa
Otázka: Je nejaká možnosť dopátrať sa dopredu, kedy bude PNP? Teda či bude v sobotu alebo v nedeľu alebo či vôbec? Nejde mi o témy, len sa stále chcem zúčastniť a pri tom nahodnom konaní sa neviem trafiť. Keď čakám v tom čase, tak nie je a keď necakam tak zase je.
28.11.2018

Stano Lacko
PnP byvaju v sobotu. Nakolko vsak vysiel na sobotu posledny krat Kozmodrom, tak sa to posunulo na nedelu. Skusime to urobit tak, aby sme informovali vzdy o dalsom termine pri vyhlaseni vysledkom PnP.
28.11.2018

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami