Týždeň Geeka #194 a bonusy

Udialo sa toho veľmi veľa - bola AnimeShow, do kín zavítali nové filmy. Chalani z Popkastu si tento týždeň okrem správ (Týždeň Geeka) pre vás pripravili aj podkast a rozhovor s mladou slovenskou autorkou fantasy.

V TG-čku sa venujeme ružovému Deadpoolovi (čítate správne), ktorý sa rozhodol bojovať proti rakovine. Okrem toho nám Marek predstaví aj stolnú hru Street Fighter, nového Dona Quichota od Terryho Gilliana v ktorom behá Kylo Ren a cestuje sa časom, lebo prečo nie? A mnoho ďalších vecí!

Po dlhšom čase sme sa zase vrátili k nášmu (originálnemu) podkastu a bavili sme sa o Ready Player One. Aj o filme, aj o knihe. Dokázali by sme o tom kecať celé hodiny - verte mi, robili sme to - ale tuto to máte v 40 minútovom kompakte.

Kto sa zaujíma o slovenskú fantastiku? Všetci? Fajn! Tak pre vás tu máme rozhovor s veľmi milou a malou Valentínou Sedilekovou, ktorá napísala Venile. To sme recenzovali, pamätáte sa?

Okrem toho sme pozerali Detektíva Duša, ale to nie je fantastika. Tak ak sa chcete na to pozrieť, musíte sa prehrabať na našom kanály. Keď tam budete, nechajte nám komentár. Peace out!


Juraj Búry
Mám veľa čiernych vlasov, kocúra a plyšového pavúka. Väčšinou sa mocem v Nitre, alebo po kopcoch a hradoch. Strašne rád sa hrám, čítam a pozerám a potom o tom premýšľam. Pôsobím mladší ako v skutočnosti som.

Diskusia

Strana:

|< < (1) > >|

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami