Nový Babylon 5 projekt - fáza 1

JMS pomaly a opatrne odhaľuje informácie o novom projekte Babylon 5. Je ale ešte stále ťažko povedať, či sa vôbec niečoho nakoniec dočkáme...
Filmová história scifi
Vo svojom príspevku na fórum diskusnej skupiny rec.arts.sf.tv.babylon5.moderated napísal Veľký tvorca:
"Čo sa týka Babylonu 5, niečo podstatných dimenzií sa nám podarilo presunúť od rozhovorov k peniazom, takže teraz zúrivo pracujem na dodržaní niekoľkých konečných termínov, ale ešte nemôžem prezradiť nič do 15. januára, či skôr konca toho mesiaca.
Jediné, čo môžem povedať, je, že fáza 1 nového projektu bola odštartovaná, preto aj ten zúrivý rozvrh písania, čo je tiež dôvod prečo som bol tak ticho až do rozhodnutia rozvíriť prach v tej politickej diskusii (JMS referuje na diskusiu ohľadom americkej politiky po 9-11, v ktorej zastal demokratický postoj - pozn. Babcom). Som bol zaneprázdnený písaním...
Viem, že okamžitá reakcia na toto budú špekulácie, ale ak by bolo možné obmedziť to na nízku úroveň na sieti bez toho, aby sa muselo niečo obmedzovať, bola by to nádherná vec. Verte mi ale: nehovoril by som o tom, ak by sa nejednalo o dôležitý moment vývoja. Verte mi v tomto trochu a zadržte dokiaľ sa opäť neozvem.
(Dlhodobí pozorovatelia niektorých diskusných skupín vedia, že eep znamená, že sa niečo dôležité stalo, ale nemôžu o tom hovoriť... Eep je spôsob, akým je možné povedať, že sa niečo naozaj stalo a že je to pravda, žiadna špekulácia alebo možno-sa-to-stane. Takže v tomto porozumení môžete toto považovať za eep.)"

Alexander Schneider

Alexander Schneider
Knižný a filmový recenzent, bývalý porotca súťaže Martinus Cena Fantázie, propagátor a predseda Združenia fanúšikov Babylonu 5 na Slovensku. Scifi, fantasy, horor: Herbert, Holdstock a Lumley.

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB