Nový Babylon 5 projekt na obzore

Niečo sa šuškalo už nejaký čas, teraz to začína byť vážne. JMS sa nechal počuť, že na obzore sa nachádza nie jeden, ale dokonca až dva možné projekty o Babylone 5...
Filmová história scifi
Po tom, čo som sa dozvedel, že JMS v jednom z posledných update informoval o novom projekte z univerza Babylonu 5, hneď som sa vybral hľadať pravdu (čo iné samozrejme). A tu je prepis slov nášho Veľkého tvorcu. (Aspoň môžeme o niečom novom debatovať.)
"Aby som sa vyjadril k otázkam, ktoré tu cirkulovali v blízkej minulosti... Áno, ako som povedal už minule, je možné, že na obzore sa nachádza niečo z Babylonu 5, ale opätovne nechcem nikoho priveľmi vzrušiť, dokiaľ nebudeme vedieť, či aspoň jeden z týchto dvoch projektov to dotiahne do konca. Rozhodnutie by sme sa mali dozvedieť počas nasledujúcich týždňov. Jediná informácia, ktorú prezradím, je, že sa nejedná o knižné projekty. Ak by ste hádali, či sa jedná o TV alebo film, neboli by ste ďaleko od pravdy... ale ani jeden z projektov nie je televízny seriál. A to je všetko, čo o nich teraz prezradím."

Alexander Schneider

Alexander Schneider
Knižný a filmový recenzent, bývalý porotca súťaže Martinus Cena Fantázie, propagátor a predseda Združenia fanúšikov Babylonu 5 na Slovensku. Scifi, fantasy, horor: Herbert, Holdstock a Lumley.

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB