Vráti sa Kirk späť ku Star Treku?

Herec a producent William Shatner uvažuje o svojom návrate do sveta Star Treku.

William Shatner (kapitán Kirk) by sa rád vrátil späť ku Star Treku ako producent, ale nie je si istý, či by s tým štúdio Paramount súhlasilo, povedal herec v rozhovore pre kanadské noviny. Ako povedal, má už aj rozpracovaný koncept pre nový Star Trek seriál. William Shatner už aj v minulosti spomínal niečo podobné, ale ako povedal viac podrobností povie až po tom, čo svoj nápad prediskutuje s ľuďmi z Paramountu. Nemyslí si, že by sa v novom seriáli mal objaviť aj kapitán Kirk a taktiež si myslí, že sa terajším producentom nepodarilo vystihnúť originálnu podstatu Star Treku (mal tým asi na mysli seriál Enterprise ‒ poznámka redaktora). "Posledných pár rokov som písal Star Trek knižky a tie boli celkom úspešné", povedal. "Mám nápad, ktorý by mohol fungovať, ak by mu dali šancu, no problém je v tom, že Paramount vlastní práva na všetko čo sa týka Star Treku. Takže aj keby to bol veľmi dobrý nápad, tak by som ho nevlastnil. A prečo by som im mal dávať dobrý nápad, keď ho potom budú vlastniť oni? No uvidíme, je to všetko ešte na začiatku. Možno, že sa štúdio pokúsi oživiť Star Trek na vlastnú päsť a s vlastným nápadom", dodal na koniec Shatner.


Dušan Kudrec

Diskusia

Stano Lacko
Jasen, super, uz sa neviem dockat! Konecne tym sracom niekto makope do riti! (ups. toto by som si asi mal sam zrecenzovat ;-)
11.09.2003

Oriana (Anonym)
Poradte niekto kapitanovi Kirkovi, nech tie prava od nich kupi, aj tak chcu v Paramounte so Star Trekom prastit.
15.09.2003

Den (Anonym)
Fok, paramount toho pre startrek spravil moc, ale nikdy toho nebude dost! Som zaryti startrek pozitiv a chcem dalsie serialy a filmy startrek. Hlavne by sa mohol uz konecne niekto z nasich TV stanic zobudit a pustat nejake startrek serialy!!! Som znechuteny celou touto situaciou tuna na SK! Startrek rulezzzz ;)
06.10.2003

Roman Vavrek (Anonym)
Kirk len sa nedaj a bojuj

03.09.2004

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB

(1966)

Star Trek