Robin Atkin Downes v ČR

Robin Atkin Downes, ktorý hral postavu telepata Byrona v Babylone 5, potvrdil návštevu Festivalu Fantazie v Chotěboři od 28. júna do 2. júla tohto roku.
Fantastická poviedka
4.
kolo
Babylon 5 - Robin Atkin Downes - Dragon-Con 1998 Babylon 5 - Robin Atkin Downes - Dragon-Con 1998
Áno, vyzerá to tak... a dúfam, že všetci držíte palce!
Robin Atkin Downes, ktorý je v práve jeden z najaktívnejších členov hercov z piatej série Babylonu 5, príde do Českej republiky na Festival Fantázie, ktorý sa bude conať 28. júna až 2. júla tohto roku.
Con je rozdelený do viacerých blokov a práve už spomínaná časť bude orientovaná najmä na fanúšikov seriálov a filmov. Samozrejme, že nebude chýbať ani Babylon 5 a ja dúfam, že sa nazbiera dosť veľká skupina fanúšikov zo Slovenska! Teda?
Robin práve pracuje na viacerých veciach - cez leto má pred sebou niekoľko conov v Clevelande, Tampe, Indiane, Anglicku, Francúzsku, Atlante ale aj už v spomínanej Českej Republike. Okrem toho si zahral v pripravovanej hre pre konzoly podľa pripravovaného mini-seriálu Battlestar Galactica (Hviezdolet Galactica), o ktorom som písal aj vo Spacenews na scifi.sk. Viac o hre sa môžete dozvedieť na stránkách X-Box 365.

Alexander Schneider

Alexander Schneider
Knižný a filmový recenzent, bývalý porotca súťaže Martinus Cena Fantázie, propagátor a predseda Združenia fanúšikov Babylonu 5 na Slovensku. Scifi, fantasy, horor: Herbert, Holdstock a Lumley.

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB

(1993)

Babylon 5