Najväčší milovníci teenagerov sa vracajú

Nočná mora Fredy Vs. najbrutálnejší hokejista Jason a ozdoby amerického vidieka - démon Creeper a kanibal Leatherface sú tu opäť.
Jarná súťaž o knižné balíčky
Aj vy máte radi teenagerov s prekvapeným výrazom na tváry, ktorého príčinou je najčastejšie približujúca sa mačeta/rukavica s kovovými hrotmi/motorová píla/rozkošné ústočká ľudí konzumujúceho démona, presne pre vás sú určené nasledujúce filmy:
Freddy Vs. Jason
Americká premiéra: 15.8.2003
Oficiálna stránka: www.freddyvsjason.com
Freddy Vs. Jason
Cross-over Cravenových Nočných mor a Piatka trinásteho (desiatka s názvom Jason X práve beží v požičovniach). Freddy Krueger tentokrát vstúpi do sna najväčšieho mäsiara všetkých čias Jasona Voorheesa a dvaja titáni filmových krvavých orgií spolu zvedú finálny súboj, samozrejme za účasti zopár mladíkov a zopár vedier krvi. Film by sa mal vyznačovať tým čo sme doteraz mohli vidieť len na DVD a síce mal by mať tri alternatívne konce, takže v kine nikdy nebudete vedieť vopred ako sa to skončí. Vyhrá Fredy, Jason, partia teenagerov alebo žeby nikto?:)
Jeepers Creepers 2
Americká premiéra: 29.8.2003
Oficiálna stránka: www.mgm.com/ua/jeeperscreepers2
Jeepers Creepers 2 - Strašiak Jeepers Creepers 2 - Strašiak
Ak sa vám rovnako ako mne páčil humorne podfarbený (dúfam, že ste neprepásli úžasnú pesničku pri záverečných titulkoch), nadpriemerný horor Jeepers Creepers o démonovy Creeperovy konzumujúcom násťročních američanov pripravte sa na pokračovanie kde sa mu do cesty pripletie basketbalové mužstvo spolu s trénermi a samozrejme nesmú chýbať roztlieskávačky. Na svete je už aj trailer a vyzerá celkom sľubne takže tešme sa a hlavne bavme sa!
Texas Chainsaw Massacre
Americká premiéra: 16.1.2004
Texas Chainsaw Massacre
Remake kultovej nezávislej hororovej klasiky Tobea Hoopera o partii (ako inak) teenagerov, ktorá pri cestách po americkom vidieku narazí na milú kanibalistickú/psychopatickú rodinku v čele s Leatherfaceom a v ruke s motorovou pílou z roku 1974, od ktorej sa neskôr odvíjal celý vyvražďovací hororový žáner. Videoklipový režisér Marcus Nispel sa podujal na veľmi ťažkú úlohu, pretože robiť remake z takejto klasiky skoro nikdy nedopadne veľmi slávne a bude mať teda čo robiť aby nás o svojich kvalitách presvedčil.

Roland Axenberg

Roland Axenberg
"Sci-fi je existenčná metafora, ktorá nám dovoľuje rozprávať príbehy o stave ľudí. Isaac Asimov raz povedal: Jednotlivé sci-fi príbehy môžu vyzerať neustále triviálne zaslepeným kritikom a filozofom dneška, ale jadro sci-fi, jeho podstata, sa stalo veľmi dôležitým pre našu spásu, ak máme byť vôbec spasení." — SG-1 (200)

Diskusia

Vlado Eisenhammer
Hm, pozoruhodné. O filme Jeepers Creepers som pučul, ale nevede som o čom je. Ten trailer na dvojku, vyzerá to tak , že kamera je veľmi slušná (ten záber keď sa "strašiak" pozre na chlapca a hneď zase mimo, akože nije živý, prebehli mi zimomriavky po chrbte). Musim sa pozrieť, či JC, nemajú aj v požičovni (ale asi nie :-))
Aj keď netuším, prečo mi nešiel pri tom trailery zvuk.
07.05.2003

Martin (Anonym)
To: Vlado. Zaváhal si, v sobotu dávali Jeepers Creepers na ORT po rusky :) išla som z toho do kolien od smiechu (z dabingu pochopiteľne).V našej požičovni som ho mala požičaný už minulý rok.Takže určite ho majú aj u vás.
07.05.2003

freddy krueger (Anonym)
Ola amigos...
para voces que sao fas do Freddy krueger nos aqui temos
o que voces querem...
a verdadeira garra do Freddy...
http://www.freddy xjason.cjb.net
Marktoys.com
A sua compra segura na internet.
www.apocalipse2000. com.br
tel.:(0xx21)9828-0080


17.05.2003

cmelda (Anonym)
Konecne dobre horory na obzore ...a nie take sracky ako napr. Sream.... FvsJ,JP,THCM...to su tituly, ktorym nechyba nic...humor, dobra hl.postava a hlavne atmosfera....
02.11.2004

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB