Terminátor sa vráti! Otázne je, ktorý model

Filmová sezóna 2015 bude naozaj zaujímavá.
Podporte scifi.sk
Už ste určite počuli, že Paramount a zopár ďalších spoločností chystá ďalší film o mužovi z ocele. Nemyslím tým Supermana, ale toho druhého, ktorý chodí na pravidelné návštevy z budúcnosti. Terminátora. Najnovšie by sme sa s ním mali stretnúť 26. Júna 2015. Scenáristi sú už jasný. Laeta Kalorgridis (napr. Prekliaty ostrov, Alexander Veľký) a Patrick Lussier (žiadna sláva – Dracula 3000, Drive Angry), už sa čaká len na režiséra. Ale poznáte Hollywood. Nič tam nie je isté, hlavne, keď ide o takúto značku.
Až tuho rozmýšľate, kam sa príbeh v piatom diely podá, prestaňte! Zazneli totiž slová ako „reboot“, „new“ a „trilogy“. Vyzerá to tak, že producenti sa snažia prísť s novou, samostatnou trilógiu, ktorej záväznosť na predchádzajúce filmy je, prinajmenšom, otázna.
Nejaká však bude, lebo Schwarzenegger trvá na svojej účasti vo filme. Hovorí sa aj o tom, že sekundovať by mu mal Dwayne „The Rock“ Johnson. Nuž, to znie všelijako, aj Terminátor by z toho mohol byť. Len ktorý model?

Juraj Búry

Juraj Búry
Mám veľa čiernych vlasov, kocúra a plyšového pavúka. Väčšinou sa mocem v Nitre, alebo po kopcoch a hradoch. Strašne rád sa hrám, čítam a pozerám a potom o tom premýšľam. Pôsobím mladší ako v skutočnosti som.

Diskusia

Bester (Anonym)
Od tohto veru neocakavam nic dobre. Mimochodom, Patrick Lussier nerobil Draculu 3000, ale 2000. To je troska mensi kanal ako vesmirny Dracula 3000, i ked tiez ziadna slava :)
04.07.2013

jurinko
"scenaristi su jasnY", "az" namiesto "ak" (ak tuho rozmyslate), "v piatom dielY", "Zavaznost" vs. "nadvaznost"... To pisal Stano? ;-)
04.07.2013

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB