Terminátor sa vráti! Otázne je, ktorý model

Filmová sezóna 2015 bude naozaj zaujímavá.
Juraj Búry
Podporte scifi.sk
Už ste určite počuli, že Paramount a zopár ďalších spoločností chystá ďalší film o mužovi z ocele. Nemyslím tým Supermana, ale toho druhého, ktorý chodí na pravidelné návštevy z budúcnosti. Terminátora. Najnovšie by sme sa s ním mali stretnúť 26. Júna 2015. Scenáristi sú už jasný. Laeta Kalorgridis (napr. Prekliaty ostrov, Alexander Veľký) a Patrick Lussier (žiadna sláva – Dracula 3000, Drive Angry), už sa čaká len na režiséra. Ale poznáte Hollywood. Nič tam nie je isté, hlavne, keď ide o takúto značku.
Až tuho rozmýšľate, kam sa príbeh v piatom diely podá, prestaňte! Zazneli totiž slová ako „reboot“, „new“ a „trilogy“. Vyzerá to tak, že producenti sa snažia prísť s novou, samostatnou trilógiu, ktorej záväznosť na predchádzajúce filmy je, prinajmenšom, otázna.
Nejaká však bude, lebo Schwarzenegger trvá na svojej účasti vo filme. Hovorí sa aj o tom, že sekundovať by mu mal Dwayne „The Rock“ Johnson. Nuž, to znie všelijako, aj Terminátor by z toho mohol byť. Len ktorý model?

Juraj Búry

Juraj Búry
Mám veľa čiernych vlasov, kocúra a plyšového pavúka. Väčšinou sa mocem v Nitre, alebo po kopcoch a hradoch. Strašne rád sa hrám, čítam a pozerám a potom o tom premýšľam. Pôsobím mladší ako v skutočnosti som.

Súvisiace objekty SFDB

Diskusia

Bester (Anonym)
Od tohto veru neocakavam nic dobre. Mimochodom, Patrick Lussier nerobil Draculu 3000, ale 2000. To je troska mensi kanal ako vesmirny Dracula 3000, i ked tiez ziadna slava :)
04.07.2013
jurinko
"scenaristi su jasnY", "az" namiesto "ak" (ak tuho rozmyslate), "v piatom dielY", "Zavaznost" vs. "nadvaznost"... To pisal Stano? ;-)
04.07.2013

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.

Súvisiace objekty SFDB