Konečne robíme na novom scifi.sk

Zdá sa mi to až nepredstaviteľné ale je to tak. Konečne robíme na novom designe na scifi.sk a pomaly vzniká funkčná verzia...
Panteón majstrov hrôzy
Ľady sa pohli, vyššia moc zaúradovala a konečne robíme už na reálnej podobe nového scifi.sk. Nechcem hovoriť kedy to bude, lebo to nevie ani ten najvyšší, ale práce sa začali.
Niektoré zmeny sa čiastočne prejavia aj na aktuálnom scifi.sk, nakoľko okrem vizuálnej zmeny robíme aj na funkčných zmenách. A aby sme nemali bordel v tom čo je kde, tak nové scifi pracuje s tou istou databázou ako staré, aby sme vedeli reagovať na jednej alebo druhej strane, a aby sa pridávanie nových vecí automaticky zobrazovalo aj v novom designe, čím vieme riešiť problémy ako napr...
No dobre, tak predsa len jednu vec prezradím. Budeme mať samostatnú video sekciu. Čo však s diskusiami k videu, každé video bude mať samostatnú diskusiu? Čo však ak bude pridané video a bude pridaná aj správa, v ktorom bude toto video pridané. Budú dve diskusie? Alebo len jedna. To sú otázky, ktoré potrebujeme vyriešiť, po logickej ale aj technickej stránke.
Čo vy na to?

Stano Lacko

Stano Lacko
Programátor a fanúšik najmä sci-fi literatúry. Stojí pri scifi.sk od jeho vzniku ešte ako fanúšikovský projekt o sci-fi seriáloch.

Diskusia

Martin
huraaaaaa
15.05.2013

Kei
držím palce :)
15.05.2013

William Cody
Ak sa da, pozrite sa aj na tie registracne prihlasovacie maily.Vraj to stale nejde.
15.05.2013

Stano Lacko
Ahoj, no ak sa raz zaregistrujes, posle autorizacny mail, zial zatial nemame naprogramovany moznost odoslania dalsieho autorizacneho mailu. Cize ak niekto ma problem nech napise na scifi@scifi.sk a vyriesime to.
15.05.2013

andrej android praznovsky
Drzim palce:)))
15.05.2013

Stano Lacko
A teraz skúšame dĺllllllllllllllllllllllllllh ýýýýýýýýýýýýýýý ýýýýýýýýýýýýýýý ýýýýýýýýýýýýýýý ýýýýýýýýýýýýýýý ýýýýýýýýýýýýýýý ýýý text lebo chceme vyriešiť problém s dĺžkou príspevku.
21.05.2013

Stano Lacko
A teraz skúame dĺllllllllllllllllllllllllllh ýýýýýýýýýýýýýýý ýýýýýýýýýýýýýýý ýýýýýýýýýýýýýýý ý A toto je final, takže sme objavili kde to viazlo...
21.05.2013

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB