V Gaimanovej epizóde Doktora Who sa objavia Cybermeni a Warwick Davis

Keď známy americký spisovateľ Neil Gaiman napísal svoju prvú epizódu Doktora „Doktorova Manželka“, dostal za ňu cenu Hugo. Tento diel sa často považuje za najlepší z celej šiestej série, a tak sa Gaiman svojím ďalším príbehom o mužovi z Gallifrey vlastne pokúša prekonať seba samého. Hoci epizóda sa bude vysielať až na jar, všetci fanúšikovia s napätím očakávajú, o čom to vlastne bude.
2% 2021
Gaiman nedávno oznámil, že v novom príbehu sa vrátia na scénu cybermeni. A ak existuje niekto, kto dokáže napísať nový príbeh o týchto bezcitných bytostiach tak, aby boli rovnako hrôzostrašné, ako bývali, je to určite Neil Gaiman.
A to nie je všetko. V rámci výmenného programu medzi slávnymi sci-fi svetmi si v Gaimanovej epizóde zahrá Warwick Davis z Hviezdnych vojen (v Star Wars: The Clone Wars sa zase objaví David Tennant). Warwick sa po prvom dni filmovania na Twitteri vyjadril, že po účinkovaní v Doktorovi Who túžil už celé roky. Všetci sme už teda veľmi zvedaví, ako to s toľko medializovanou novou epizódou nakoniec dopadne.
Doctor Who - Scéna - cybermeni
Doctor Who - Scéna - cybermeni / Zdroj Disclaimer

YaYa

YaYa
Má rovnako rada bosorky na metlách aj vesmírne lode. Pre scifi.sk najmä recenzuje knižky, organizuje Poviedky na počkanie a najnovšie zostavuje rubriku Týždeň na scifi.sk.

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB

(2005)

Pán času