World War Z - Trailer

Tak, teaser trailer sme k tomuto filmu predkočili a ideme rovno na trailer. Ako poznamenali v redakcii io9, kto chce vidieť film 2012 ale so zombíkmi, nech si pozrie práve toto - s Bradom Pittom v hlavnej úlohe.
Podporte scifi.sk
World War Z - Záber - World War Z Trailer
World War Z - Záber - World War Z Trailer / Zdroj Disclaimer
Akčný zombie thriller zo súčastnosti natočil Marc Foster (Quantum of Solace, Finding neverland) podľa novely Maxa Broksa. Scenár napísal náš známy "Babyloňan" J. Michalel Straczynski.
Nátáčanie prebiehalo u susedov v Maďarsku a v Škótskom Glasgowe. Film však utrpel ujmu, keď sa producentom nepozdával záver filmu a roboli sa pretáčky, kým neboli s ukončením producenti spokojní. Akú veľkú ujmu tým film utrpel uvidíme v kine.
Dúfam, že budú k Marcovi Fosterovi benevolentní a povolia mu vydať aspoň Directors' cut s pôvodnou stopážou. Ale nesúďme deň pred večerou.
V slovenských kinách 20.06.2013
World War Z - Trailer - Trailer Disclaimer

andrej android praznovsky

andrej android praznovsky

Diskusia

Šaňo aka Babcom
A zase ostal po zákroku Hollywoodu z predlohy len názov... :D Strašné. Ako zombícky film pravdepodobne sledovateľné, ale s knihou to nemá už vôbec nič dočinenia... :(
09.11.2012

Šaňo aka Babcom
A chcem poopraviť, že síce prvotný scenár na film písal JMS, ale potom to úplne prepísali, preto jeho meno neuvidíte už ani v titulkách. Namiesto neho tam zazriete... (fanfáry) Lindelofa. Prekvapenie! :DDD Bude to sračka... :D
09.11.2012

andrej android praznovsky
S panom bohom:)
09.11.2012

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB