Slovenskí superhrdinovia prichádzajú! prvá časť

Slovenskom sa prehnala vlna mystickej energie ... a čo z toho vzniklo? Rýdzo slovenskí superhrdinovia a darebáci - poďme si ich postupne predstaviť.
Filmová história scifi
SK H3RO3S - Poster
SK H3RO3S - Poster / Zdroj Disclaimer
Postavy vznikli z pera Mark E. Pochu a štetca vynikajúceho maliara Martina "Cuco" Luciaka, poďme sa pozrieť čo pre nás potajomky v temnej kobke chystali.
SK H3RO3S - Záber - Viktor
SK H3RO3S - Záber - Viktor / Zdroj Disclaimer
Viktor
Amerika má svojho Kapitána, my máme Viktora! Klaďas od kosti, prvý z tých ktorých zasiahla mystická energgia a obdarila ich superschopnosťami. Vie lietať a má nadľudskú silu - čo naplno využíva pri boji so zločincami. Nič však nie je čiernobiele a Viktor je veľký národovec, ktorý verí v svoje korene, pôvod, v silu slovenského národa a svojich predkov. Sú to len prázdne reči? Dostane sa niekedy do konfliktu záujmov medzi svojou vierou a spravodlivosťou?
SK H3RO3S - Záber - Plameniak
SK H3RO3S - Záber - Plameniak / Zdroj Disclaimer
Plameniak
Býval obyčajným požiarnikom, ale odvtedy, čo ho do pŕs nabral prúd mystickej energie, dokáže jeho telo zrýchlene regenerovať popálené tkanivo. Do horiacich domov sa preto vždy vrhá ako prvý... a opúšťa ich ako posledný. Plameňiak je muž čistého srdca rozhodnutý zachraňovať nevinných za každú cenu.
SK H3RO3S - Záber - Babu - Babu
SK H3RO3S - Záber - Babu - Babu / Zdroj Disclaimer
Babu - Babu
Aj medzi ľudkami so super-schopnosťami kvitne (telesná) láska... a prináša svoje neobvyklé plody. Zoznámte sa s jedným z nich: chlapčiatkom, ktoré vládne telekinézou a počúva na meno Babu - Babu! Kto sú jeho rodičia zatiaľ nie je známe, ani či telekinéza je jeho jediná superschopnosť. Zatiaľ si však nemusí dávať pozor, najväčšou hrozbou je pre neho mokrá plienka...
SK H3RO3S - Záber - Fauna
SK H3RO3S - Záber - Fauna / Zdroj Disclaimer
Fauna
Trestá všetkých čo ubližujú prírode, rozpráva sa so zvieratami, vládne slovenským lesom. To je Fauna, skromné dievča, kedysi obyčajná dcéra grobiánskeho horára. A teraz? Ochranca, strážca a pomstiteľ slovenských lúk a hájov, priateľ všetkých zvierat.. to je Fauna, ďalšia z radu slovenských superhrdinov!

Janko Iša

Janko Iša

Diskusia

Aldeberan
respekt, dost dobre. Uz vidim kontroverzne ludacke pozadie Viktora ;)
09.11.2012

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB