Flash prezentácia B5 DVD na internete

Warner Bros. asi predsa len nespí. Na stránkach spoločnosti Warner Home Video (WHV) sa objavila Flash prezentácia balíka DVD s prvou sériou Babylonu 5 - Signs and Portends (Znamenia a predtuchy).
Filmová história sci-fi časť 9. (2010-2020)
Flash prezentácia ukrýva niekoľko špecifikácií o seriáli ako takom a o DVD taktiež. Presnejšie bude balenie obsahovať 6 DVD s 22 epizódami prvej série. Okrem nich sa na týchto médiách ale bude vyskytovať aj dokumentácia v písanom a filmovom podaní o tom "Ako sa natáčal Babylon 5". Úvodné slovo je od JMS a taktiež okomentoval dve epizódy, čo som spomínal už v minulom príspevku. Pod názvom "World of Babylon 5" (Svet Babylonu 5) sa pravdepodobne skrýva niečo ako interaktívna encyklopédia z tohto univerza.
Celý seriál bol prevedený do Widescreenu (širokoúhly obraz) a zvuková stopa je v štandarde Dolby Digital 5.1. Americké vydanie bude mať anglické, francúzske a španielske titulky.
Okrem už spomínaného sľubuje prezentácia masívnu reklamnú kampaň v najväčších SF magazínoch a na internetových stránkach USA. No a na koniec ešte niekoľko čísel... Objednávky priamo na WHV sú možné od 8. októbra a prvý deň predaja je 5. november 2002 v USA. V Spojenom kráľovstve (UK) to bude o niečo skôr, tam by sa mal tento balík začať predávať už 14. októbra. Predobjednávka je ale už možná cez spoločnosť Amazon kdekoľvek na svete. Cena by sa mala pohybovať okolo 99.98 USD.
Celú Flash prezentáciu si môžete ale aj sami pozrieť na http://www.whvdirect.com/babylon5/index.html. Príjemné očakávanie, však?

Alexander Schneider

Alexander Schneider
Knižný a filmový recenzent, bývalý porotca súťaže Martinus Cena Fantázie, propagátor a predseda Združenia fanúšikov Babylonu 5 na Slovensku. Scifi, fantasy, horor: Herbert, Holdstock a Lumley.

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB

(1993)

Babylon 5