Akty X 2, Hulk 2, Múmia 3, Indy 4, Batman X

Nedá mi sa podeliť s množstvom filmov, ktoré prídu tohto roka na plátna našich kín a obrazovky našich monitorov, veď čaká nás niekoľko, dúfam, že úžasnych, filmov.
2% 2021
Mummy 3 - Poster - 1 Mummy 3 - Poster - 1
Prvý film, ktorý ma zaujal asi najviac je Múmia - Cisárova hrobka (The Mummy - Tomb of the Dragon Emperor).
Fanúšikov tejto série film určite poteší, pretože ožívajú opäť staré legendy. Dej sa presunie zo Sahary do Číny, kde ožije hlinené cisárové vojsko. Možno nie sme ďaleko od pravdy, nakoľko vedci zistili, že každá socha v tomto vojsku je jedinečná, žiadne dve sochy vojakov nemajú rovnakú tvár.
The Incredible Hulk
Priaznivcov Hulka poteší jeho pripravovaná dvojka. Hulk patrí podľa mňa medzi najpodarenejšie sfilmované komixy. Jednotka bola prešpikovaná komixovými efektami (presuny pohľadov na plátne kín ako pri pozeraní komixov) a konečne duchaplnými dialógmi, takže ste mali pociť, že ste konečne na filme, nie len na nejakej vizuálnej marketingovej prezentácii. Ale späť k filmu, Hulk sa musí vrátiť, pretože ako to býva, fanatik a vojsko vyprodujuje vždy najkú blbosť, a ostáva len na Hulkovi aby zozelenel a bojoval proti svojmu protivníkovi. Zaujímalo vás tiež, kde zoženie ten malý pidimužík tak veľké trenky pri premene, košeľa sa mu roztrhne ale nohavice mu zostanú, hmm.
Dark Knight, The - Poster - Final Dark Knight, The - Poster - Final
Batman nikdy nie je zlý, ale niektorým zločincom už poriadne lezie na nervy, a tak sa Žolík (The Joker) rozhodne, že je už načase s touto filmovou ságou skoncovať, a poslať Batmana do večných lovíšť. No uvíme ako sa mu bude dariť.
X Files, The - I Want to Believe
No a asi najočakávanejší film na koniec, film Akty X - Chcem veriť, na ktorý čaká nejeden fanúšik, hoci o tom ešte nevie. Veľa informácií o tomto filme na Slovensku nie je prezentovaných, televízie, ktoré mali seriál Akty X v svojej programovej ponuke neparticipujú na propagácii filmov, z ktorých nebudú mať nič, veď ak tak budú musieť zaplatiť za práva v plnej sume, ale v amerike je to bomba, pretože táto sága má veľkú popularitu ako aj očakávania. No nechajme sa prekvapiť, uveríme?
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull - Poster - 1 Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull - Poster - 1
Snáď ste si nemysleli, že Akty X je najočakávanejší film roka. Och aké pošetilé (to je asi bohemizmus však). Takže najočakávanejší film roka je predsa Indiana Jones a Kráľovstvo Krištáľovej lebky (teda ak som to dobre preložil, lebo sa mi nechce surfovať po slovenský preklad). Tento film je aj nahorúcejší, nakoľko má premiéru už budúci týžďeň. Tak vás aspoň navnadíme, dej nie je scifi, ale klasika fantasy, hmm pardón, historický. Odohráva sa na začiatku studenej vojny a užijete si množstvo srandy, hmm podľa Trailerov určite. Ešte niečo viac, veď máte internet...

Stano Lacko

Stano Lacko
Programátor a fanúšik najmä sci-fi literatúry. Stojí pri scifi.sk od jeho vzniku ešte ako fanúšikovský projekt o sci-fi seriáloch.

Diskusia

SARS
Zaujimavé menu nám naservírujú holyvúdske štúdiá. Osobne komiksové adaptácie neprosím i znova prepečené staré mäso (X-Files, Indy) mi tiež nevonia. Naopak najviac slintám pre Batmana, nemám na mysli Jokera s nechutným xichtom (Jack Nickolson rulez), ale na anime antológiu Batmat: Gotham Knight (http://www.imdb.com/title/tt1 117563/) od svetoznámych štúdii ako MADHOUSE (Death Note) a Studio 4°C (Animatrix). Obe štúdiá majú za sebou nespočet kvalitných titulov, tak sa máme načo tešiť.
18.05.2008

Alexander Schneider
Tiez cakam uplne nazhaveny na Gotham Knight! To bude pecka... asi lepsia ako Animatrix... :)) Ale uz sa tesim na Jacka v podani Heatha Ledgera... ten bude tiez podla mna nezabudnutelny. Jack Nicholson je v tej maske ako nepodareny gumeny pajac.
18.05.2008

Stano Lacko
No ja som ho v tej maske ani nespoznal
19.05.2008

cyberstorm
sanoooooooooo, Jack Nicholson bol stelesnenim Jokera...on sam o sebe vyzera sialene, nieto este ako Joker, ta rola mu podla mna sadla ako uliata
19.05.2008

SARS
Sano, beriem to ako chvilkovu slabost. Nie je demonickejsieho americkeho herca nez Jack Nickolson. Ta rola mu sadla a on ju previedol genialne. Ako vsetky burtonove filmy ;).
19.05.2008

Stano Lacko
No nic v zlom, ale v tomto filme hra Jokera uz nebohy Heath Ledger, hmm asi preto ze je to prequel seria ;-)
19.05.2008

cyberstorm
JJ Stano, vieme, len reagujeme na predchodze Sanove vyroky... A inak, nie som, si isty, ci ide o prequel, nakolko sa Joker v traileri ukazal uz so svojou uzasnou bielou tvarou, zatial co povodny Batman s Michaelom Keatonom komplet ukazuje Jokerov zrod...Skor si myslim ze ide o nove spracovanie znamej veci...remake verzia
19.05.2008

Stano Lacko
cyberstorm, mozne to je uvidime, pretoze je to nejake divne, pretoze tieto filmy v movie connections ako keby ani neboli prepojene na povodneho batmana.
20.05.2008

Alexander Schneider
Priznavam, ze na Heatha asi nedam dopustit, ale aby som bol nestrannejsi, asi si opaet pozriem prveho Batmana, nech si ho pripomeniem a potom sa opaet pustim do diskusie. :)
20.05.2008

cyberstorm
Stano: jj, suhlasim...to napojenie na Burtonove filmy tam akosi skripe...
20.05.2008

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami