Les Guerres de Lucas (2023)

Lucasove vojny, príbeh nezdolného vizionára, zázračného dieťaťa tzv. nového Hollywoodu, sú starostlivo zdokumentované a verné historickým reáliám. Mimoriadny pohľad do zákulisia natáčania Star Wars, od pekla kastingov až po nočné mory pri natáčaní, kde sú na dennom poriadku hádky medzi hercami, tajn...

Info

Slov. názov Les Guerres de Lucas
Orig. názov Les Guerres de Lucas
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Lucasove vojny, príbeh nezdolného vizionára, zázračného dieťaťa tzv. nového Hollywoodu, sú starostlivo zdokumentované a verné historickým reáliám. Mimoriadny pohľad do zákulisia natáčania Star Wars, od pekla kastingov až po nočné mory pri natáčaní, kde sú na dennom poriadku hádky medzi hercami, tajné milostné aférky a najrôznejšie katastrofy. Zo všetkého zmätku však vzišlo zásadné dielo, ktoré navždy zmenilo filmový svet. Lucasove vojny sú intenzívnym, dojemným, ale aj nesmierne zábavným rozprávaním o úskalí tvorby. Vzrušujúci príbeh o úspechu a lekcie z filmárčiny, óda na kúzlo detstva a na vytrvalosť.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podporte scifi.sk

Články

Knihy mesiaca: apríl 2024

Trocha neskôr, ako sme plánovali, no napriek tomu je to tu. Najlepšie a najzaujímavejšie tituly za mesiac apríl 2024 :) A čo zaujalo vás?

0 komentárov