Žoldnéř #11: Útěk (2000)

V kláštore v Krátere bijú na poplach. Lama, múdry muž, na ktorom je rád závislý, pomaly umiera, a ak sa tak stane, všetko sa zrúti. Ky však vie, že na Geose môže nájsť liek, ktorý Lamovi zachráni život. Aj napriek starcovmu počiatočnému odporu sa mladej žene a Žoldnierovi nakoniec podarí odcestovať ...

Info

Slov. názov Žoldnéř #11: Útěk
Orig. názov El Mercenario #11: La huida
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia V kláštore v Krátere bijú na poplach. Lama, múdry muž, na ktorom je rád závislý, pomaly umiera, a ak sa tak stane, všetko sa zrúti. Ky však vie, že na Geose môže nájsť liek, ktorý Lamovi zachráni život. Aj napriek starcovmu počiatočnému odporu sa mladej žene a Žoldnierovi nakoniec podarí odcestovať na planétu-dvojča a dať sa do pátrania po nevyhnutnom lieku. Čaká ich napínavé dobrodružstvo, pri ktorom sa budú stretávať s mytologickými bytosťami, príšerami, lietajúcimi strojmi a upadajúcou podmorskou kultúrou. Čas sa však neúprosne kráti a dvojica bude musieť napnúť všetky svoje sily, aby sa z planéty dostala živá. „Útek“ je prvým dielom tejto série, ktorý je už kompletne namaľovaný pomocou počítača.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Články

Knihy mesiaca: apríl 2024

Trocha neskôr, ako sme plánovali, no napriek tomu je to tu. Najlepšie a najzaujímavejšie tituly za mesiac apríl 2024 :) A čo zaujalo vás?

0 komentárov