Sabbatino tažení (2014)

Na tisíc rokov boli Sabbatiny svety pre Impérium stratené v područí zhubných síl Chaosu. Teraz sa mocné krížové ťaženie snaží vrátiť sektor pod imperiálnu nadvládu. Hviezdni pešiaci Železné hady útočia proti kacírskym enklávam. Jednotky Astra miltarum, ako sú Volponskí modrej krvi, bránia planéty pr...

Info

Slov. názov Sabbatino tažení
Orig. názov Sabbat Crusade
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Na tisíc rokov boli Sabbatiny svety pre Impérium stratené v područí zhubných síl Chaosu. Teraz sa mocné krížové ťaženie snaží vrátiť sektor pod imperiálnu nadvládu. Hviezdni pešiaci Železné hady útočia proti kacírskym enklávam. Jednotky Astra miltarum, ako sú Volponskí modrej krvi, bránia planéty pred ničivými hordami. Sily nepriateľa – krutý Krvavý spolok a Synovia Seka – medzi sebou bojujú o česť postaviť sa svojim nepriateľom. A na čele krížového ťaženia stojí plukovník-komisár Ibram Gaunt z tanithských Prvých a jediných – známejších ako Gauntovi duchovia. Druhá antológia poviedok od Dana Abnetta, Nicka Kyme, Matthewa Farrera a ďalších.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Články

Knihy mesiaca: máj 2024

Vonku tridsiatky a prázdniny už klopú na dvere. Ak váhate, čo si počas začínajúceho leta prečítať, máme pre vás pár tipov z májovej nádielky :)

0 komentárov