Záhada domu Marwicků (2017)

Žijem vedľa domu, kde straší. Začala som mať podozrenie, že je s gotickým domom niečo v neporiadku, keď jeho rodina utiekla uprostred noci, deti s krikom a matka uplakaná. Nikdy sa nevrátili, aby si odviezli nábytok. Žiadna rodina tam nezostane dlho. Zvieratá sa tomu miestu vyhýbajú. Raz mi pripadal...

Info

Slov. názov Záhada domu Marwicků
Orig. názov The House Next Door
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Žijem vedľa domu, kde straší. Začala som mať podozrenie, že je s gotickým domom niečo v neporiadku, keď jeho rodina utiekla uprostred noci, deti s krikom a matka uplakaná. Nikdy sa nevrátili, aby si odviezli nábytok. Žiadna rodina tam nezostane dlho. Zvieratá sa tomu miestu vyhýbajú. Raz mi pripadalo, že som zazrela ženskú siluetu, ako sa prechádza jednou z miestností na hornom poschodí… ale to bolo nemožné – nikto tam v tom čase nežil. Do domu sa práve nasťahovala nová majiteľka, Anna. Navštívila som ju, aby som ju pred budovou varovala. Nečakala som, že sa z nás stanú kamarátky, ale osud tomu chcel inak. Teraz, keď sa dom pri Marwickoch prebúdza, poprosila ma, či by som u nej nezostala cez noc. Nikdy som nemala v pláne sa s budovou alebo jej pomstychtivou, mŕtvou obyvateľkou zapliesť. Teraz ale musím Annu zachrániť... než bude pre obe z nás príliš neskoro.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2024

Články

To najlepšie za rok 2021: Hororové knihy

Radi sa bojíte? Pripravili sme si pre vás výber tých najlepších zahraničných prekladových hororov, ktoré na slovenskom a českom trhu môžete nájsť. Bu!

0 komentárov