Piloti (2019)

Spense sa podarilo získať si rešpekt. Už sa nepotuluje po jaskyniach a neživí sa potkaním mäsom, ale ako zručná pilotka zvádza boj s Krellmi, ktorí sa usilujú o vyhladenie ľudstva na planéte Detritus. Teraz ju ale čaká ďalšia náročná úloha. V prestrojení za mimozemšťanku Alanik sa musí dostať medzi ...

Info

Slov. názov Piloti
Orig. názov Starsight
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Spense sa podarilo získať si rešpekt. Už sa nepotuluje po jaskyniach a neživí sa potkaním mäsom, ale ako zručná pilotka zvádza boj s Krellmi, ktorí sa usilujú o vyhladenie ľudstva na planéte Detritus. Teraz ju ale čaká ďalšia náročná úloha. V prestrojení za mimozemšťanku Alanik sa musí dostať medzi úhlavný nepriateľov, ktorí sa nachádzajú o mnoho svetelných rokov ďalej, na umelej planéte Výhľad na hviezdy. Tu sa má pod velením Najvyššej inštancie pripravovať na boj proti pátračom, desivej sile, ktorá sa tu a tam vynorí z územia nikoho a dokáže pohltiť všetko živé. Netuší však, že celý výcvik je len zásterka pre niečo oveľa strašnejšieho. A ak bude chcieť prežiť, musí sa nielen spojiť s mimozemskými bytosťami, ale naučiť sa využívať svoje cytonické schopnosti.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Články

Best of 2023: Prekladová detská a Young Adult fantastika

Ak máte radi YA či detskú fantastiku, tak mrknite na náš zoznam Best of 2023, kde sme sa zo všetkých vydaných v minulom roku snažili vybrať tie najepšie tituly.

0 komentárov

To najlepšie za rok 2020: Young Adult

Ďalší zo série článkov mapujúcich to najlepšie z fantastiky za rok 2020, tentoraz z kategórie Young Adult SFFH literatúry.

0 komentárov