Diskusia 1/1: BSG - 4x12 - A Disquiet Follows My Soul - diskusia k epizóde

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2024

Diskusia

Alexander Schneider
Čo hovoríte na novú epizódu... Jedno hybridné decko sa nám už vyfarbilo. Ostáva to teda na Hére a nie na no-name synovi Tyrola. Na strane druhej - vidieť Six a Saula, ako pozerajú na ultrazvukový záznam ich spoločného dieťaťa je akosi divné... Hm, som zvedavý, čo sa z toho ešte vykľuje. Je ale jasné, že sa schyľuje k občianskym nepokojom vo flotile... teda povstaniu proti militantnému pučistovi Adamovi... hehe :) Neviem, neviem, či sa im to podarí dotiahnuť do dobrého konca počas tých ostávajúcich ôsmich (?) častí...
27.01.2009
kAnYs
Juhuuuu, Galactica is BACK ON TRACK!
28.01.2009
kAnYs
Pochybujem o tom ze to skonci stvrtou seriou. Jedine ze by to skoncilo hromadnou smrtou celej posadky. Tesi ma ale ze galactica konecne nabera obratky a vytrhla sa z toho formujuceho stereotypu.
28.01.2009
Alexander Schneider
Uz vidim ten koniec... alebo to bude masova vrazda s Baltarom ako hlavnym knazom vzbury proti bohom / bohovi... alebo sa odrazu pred nimi zjavi mega futuristicka super-vyspela ultra-hardcore flotila buducich ludi, ktori vlastne zapricinili vyhubenie cylonov na Zemi a ktori sa odvtedy hraju na bohov... a... vratia ich casom spaet do serialu Caprica. hahaha
28.01.2009
kAnYs
Heh, nj :) To mi ale nejak na galacticu nesedi ;)
28.01.2009
Aldeberan
je škoda že pozerať BSG ma nebaví, pretože by ma NAOZAJ zaujímalo o čom hovoríte.
05.02.2009
kAnYs
:) Ja si tak nejak pripadam pri diskusiach o Stargate
15.02.2009
daniel martis
najlepsi je koniec, takze treba pockat na konecnu pointu_trpezlivost sa oplati(;
25.09.2009

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.