Votrelec vs. Predátor (2004)

Počas archeologickej expedície do Arktídy sa skupina vedcov a archeológov ocitne uprostred boja medzi rojom Alienov a piatymi dospievajúcimi Predátormi. Už veľmi skoro si celý tím uvedomí, že len jeden druh môže vyhrať.

Info

Slov. názov Votrelec vs. Predátor
Orig. názov AVP: Alien Vs. Predator
Hodnotenie 40 % (1 hodnotení)
Anotácia Počas archeologickej expedície do Arktídy sa skupina vedcov a archeológov ocitne uprostred boja medzi rojom Alienov a piatymi dospievajúcimi Predátormi. Už veľmi skoro si celý tím uvedomí, že len jeden druh môže vyhrať.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený

Osoby a obsadenie

Minirecenzie

Aldeberan @Aldeberan 30.10.2018 22:13:30
Nie až tak zlý film. Kedy v tom nebol votrelec a predátor, ale dve iné príšery, ľudia by to možno mali celkom radi. Ale vzhľadom na to, že obidve vesmírne príšery majú za sebou oddaný a rozsiahli fandom, tento film schytal plno hejtu. To ešte ľudia nevedeli, že čoskoro príde Prometheus (osobne mi je Scottove pseudofilozofovanie sympatickejšie, ako štúdiový pokus o ďalší sterilný akčný film). Film podľa mňa nie je moc zábavný, má viacero trápnych momentov, vrátane niektorých scén, kde sa bijú votrelci a predátori, ktoré by mali byť oporou filmu. Bohužiaľ, tento film sa nevydaril v mnohách oblastiach, od scenára, cez akciu po postavy, avšak ide takú tú miernu podpriemernosť, na ktorú sa ťažko nadáva. Keď dopozeráte tento film, nebudete nahnevaný nad jeho debilnosťou. Ale možno budete trochu smutný, že ste zas o hodinu a pol starší a ten čas vám nikto nevráti.

Videá

Trailer - Trailer
Trailer - Trailer