Harry Potter a väzeň z Azkabanu (2004)

Harry sa vracia na Hogwarts, no opäť sa nachádza v smrteľnom nebezpečenstve. Sirius Black - obávaný kriminálnik - utiekol z Azkabanu, magického väzenia a teraz sa pokúša o to, čo sa nepodarilo jeho majstrovi... Zabiť Harryho Pottera.

Info

Slov. názov Harry Potter a väzeň z Azkabanu
Orig. názov Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Harry sa vracia na Hogwarts, no opäť sa nachádza v smrteľnom nebezpečenstve. Sirius Black - obávaný kriminálnik - utiekol z Azkabanu, magického väzenia a teraz sa pokúša o to, čo sa nepodarilo jeho majstrovi... Zabiť Harryho Pottera.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Minirecenzie

Jana @pralinkaa1 15.07.2009 18:36:37
10

Články

Harry Potter 3 - recenzia

...a stalo sa tak, že Harry Potter sa už ako tretiak vracia opäť do zámku Hogwarts, aby sa stal obeťou ďalších trampôt, dobrodružstiev a dávnych spiknutí.

34 komentárov

Harry Potter 3 - Nové plagáty

Pomaly sa vôkol nás začína rozširovať duch Hogwartský... Nemecká AOL poskytla prvý pohľad na nové plagáty k filmu Harry Potter a väzeň z Azkabanu.

1186 komentárov

Harry Potter 3 - Teaser trailer

Harry Potter je opäť v nebezpečí. A nie v hocijakom... Na život mu siaha hľadaný zločinec, ktorý unikol azkabanským Dementorom a teraz sa túla po svete - Sirius Black.

81 komentárov

Michael Gambon ako nový prof. Dumbledore

Po smrti Richarda Harrisa na hodgkinsonovu chorobu v októbri 2002 (scifi.sk informovalo) sa Warner Bros. snažil nájsť náhradu do ďalšieho z filmov o mladom čaordejníckom učni Harrym Potterovi. Oficiál...

0 komentárov

Videá

Trailer - Teaser
Trailer - Trailer 1
Trailer - Trailer 2
Trailer - Official Trailer