Harry Potter a fénixov rád (2007)

Situácia na Hogwarts sa zhoršuje... Dombledore sa stáva vydedencom a je naň vydaný zatykač. Ministerstvo mágie preberá hogwartské žezlo a Voldemortovi Požierači mŕtvych unikli z Azkabanu a snažia sa získať tajnú zbraň, ktorá by mohla zničiť aj Harryho - raz a navždy.

Info

Slov. názov Harry Potter a fénixov rád
Orig. názov Harry Potter and the Order of the Phoenix
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Situácia na Hogwarts sa zhoršuje... Dombledore sa stáva vydedencom a je naň vydaný zatykač. Ministerstvo mágie preberá hogwartské žezlo a Voldemortovi Požierači mŕtvych unikli z Azkabanu a snažia sa získať tajnú zbraň, ktorá by mohla zničiť aj Harryho - raz a navždy.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Minirecenzie

Jana @pralinkaa1 15.07.2009 18:33:32
1

Články

Editoriál - Júl 2007

{img,url,http://www.scifi.sk/images/images/p-6829.jpg}

1 komentárov

Harry Potter a Fénixov rád

Harry Potter. Po piatykrát. Tentokrát s viac plyšom, ružovými farbami a dokonca Ministrom mágie osobne. Pripravte sa na opätovný návrat na Hogwarts... pretože toto nie je to, čo sme čakali.

4 komentárov

Ukážky z HP4

Okolo HP4 sa už začali točiť aj chlapci a dievčatá z marketingového oddelenia WB, takže sa v poslednom čase dostalo medzi nás niekoľko nových ukážok z prichádzajúceho filmu.

0 komentárov

Nové postavy v Harry Potter 5

V práve pripravovanom piatom pokračovaní Harryho Pottera sa okrem stáleho obsadenia zjavia aj nové postavy, ako napr. Kingsley Shacklebolt a mladý James Potter.

14 komentárov

Harry Potter 6 v roku 2008

Na Amazone sa už objavila stránka s knihou, na IMDB stránka s filmom. Harry Potter a princ nečistej krvi (Harry Potter and the Half Blood Prince) sa na filmových plátnach ukáže v roku 2008.

635 komentárov

Harry Potter a Rád fénixa

Ďalšie dobrodružstvá mladého čarodejníckeho učňa pokračujú v piatej knihe o Harrym Potterovi. Tá sa pod názvom Harry Potter a Rád fénixa onedlho objaví na svetových trhoch.

6 komentárov

Piaty Harry Potter na obzore

Piata kniha o Harry Potterovi sa neudržateľne blíži do našich rúk! J. K. Rowlingová sa už nechala počuť, že "V tomto momente má 38 kapitol. Som s ňou veľmi spokojná. Ešte sa s ňou trochu pohrám a...

13 komentárov

Obrázky

Videá

Produkcia