Ray Janonoff

Pokiaľ si pamätám, písal som vždy. Dnes to už nie je hrozné, hoci zďaleka nie dobré. Preto som tu.

Info

Prezývka rayjanonoff
Web:
Členom scifi.sk: 115 dní
Naposledy online: 30.07.2022
E-mail: rayjanonoff@gmail.com
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 34
Články: 0
Poviedky: 3

Zbierka - ponúka

Ray Janonoff ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Ray Janonoff ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Ray Janonoff ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Priehrada
Ďakujem za všetky názory. Experimentoval som s poviedkou x-krát prepisovanou, niečo vyšlo, niečo nie. Pripomienky beriem a skúsim ich zapracovať (až bude čas:D). Kedysi dávno mi ktosi povedal - zverejnená poviedka sa má obhájiť sama, netreba vysvetľovať v komentároch. Síce ma to pokúša, no nebudem. Môžem však povedať, že som si tie otravné postavy obľúbil a nechal ich ísť ďalej, takže pravdepodobne sa ešte ozvú, hoci priehradu a nejasnosti nechávajú za sebou. Mimochodom, autor sa nepredvádza, väčšinu času ani nevie, ako mu to napadlo:D. Popritom sa riadi heslom urob si sám, napíš, čo chceš čítať - a že to je niekedy riadne otravné...
19.07.2022 19:58:16

Ohnivá čepeľ
Dobrodružná honba za preludom, to teda môže byť :) Koniec sa mi mimoriadne páčil. Trochu mi chýbalo vysvetlenie o Kirkem, prípadne aspoň zmienka odkiaľ o všetkom vie Lisarnor, ale keď na to kašlú postavy, asi by som mal aj ja.
10.07.2022 08:44:12

Drakobijec
Možná se nejak dohodneme... tak som dúfal, že to predsa skončí na päste! :) Páčilo sa mi to, aj keď by som uvítal posunutie atmosféry nejakým smerom, či viac k humoru, alebo temnejšie s hláškujúcimi postavami... Takto to bolo fajn, ale som si takmer istý, že si na túto poviedku nespomeniem tak ako na Opravdové hrdinství? keď začnem čítať ďalšiu z tvojich.
07.07.2022 19:07:05

Vidieť ohňovtáka a zomrieť
Už rozumiem, prečo by Goranovi niekto dával dvojku, v prvej chvíli by som ju dal tiež :) Všetko pekne napísané, hlavne opísané, veľa sa toho nedeje, ale fajn - a zrazu ten koniec. Ani na druhé prečítanie mi nesadol, to už bude chyba vo mne. Naopak, páčil sa mi spôsob predstavenia postáv a ich motivácií.
05.07.2022 19:15:19

Balvan
Pobavilo, hlavne keď to šupol do studne. Trochu som ešte dúfal, že drak zožerie pol tábora a otrávi sa z nich:) A predtým hádal, že cudzinci budú hutoric (hutorec, hvarec, podľa oblasti) :D Každopádne, pridávam sa k názoru, že táto poviedka bola najlepšia z tvojich. Ak som pri prvej spomínal rušivé krátke vety, tu som si ich vôbec neuvedomil.
04.07.2022 17:32:49

Minirecenzie

Ray Janonoff ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Ray Janonoff ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Priehrada

Sú miesta, kam ste sa vždy chceli vrátiť.

8 komentárov