Kei

.

Info

Prezývka kei
Web:
Členom scifi.sk: 7 rokov
Naposledy online: 1.12.2020
E-mail: keiscape@gmail.com
Skype:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 295
Články: 1
Poviedky: 3

Zbierka - ponúka

Kei ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Kei ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Kei ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Čitateľský klub
presne. nie vždy je chyba v tom, čo vytkne čitateľ, alebo betareader. Niekedy je to zamotané o dva kroky skôr. a čím viac drobných nepodstatných chybičiek v celku, tým skôr to niekde vypáli ako "katastrofa" lenže to bude len dôsledok. Napríklad sa veľmi často vytýka začínajúcim autorom, že nadužívaju zámeno som, keď píšu v prvej osobe. ale ak si pozrieš text vypísaného dobrého autora, tak tých "som" tam bude tiež veľa, lenže dej, dynamika, gradácia a kopa dalších maličkostí posúva čitateľa tak svižne a nedočkavo dopredu, že nemá čas sa zaoberať tou jedinou maličkosťou. Takže všetci autori, čo zvládli level jedna, môžu pokročiť na level dva a skúsiť sa pozriet na poviedku ako na celok :) Alebo take hlášky typu: doparoma, som vedela cely čas ako to dopadne, ale som sa celý čas bavila, že si to kludne prečítam ešte raz. (alebo hrýzla nechty pri hororoch)
01.12.2020 18:52:33

Všade samé Dobré znamenia (recenzia)
Výborne zhrnuté :)
30.11.2020 20:58:03

Čriepky temnoty
@xius: nebude to subjektívne, tie dialógy boli aj nasilu tvorené, lebo nestíhala som sa nad nimi veľmi zamýšľať, takže prvoplánovo som tam tresla čo mi prišlo najvhodnejšie a najstručnejšie.
30.11.2020 00:29:47

Krv za krv
Nemôžem si pomôcť, ale čítalo sa mi to ťažko. Oceňujem pokus o epiku, ale tie rýmy trhali uši. Miestami škrípal rytmus, miestami bol ten rým silený, sem tam chýbal. Forma a jazyk tak od čitateľa vyžadujú ovela viac pozornosti, než samotný príbeh. A platí to aj pre autora, lebo kým sa sústredí na formu, tak mu spomedzi prstov uteká príbeh. Tiež to spôsobuje, že všetky postavy pôsobia akosi rovnako, lebo sa stráca jedinečnosť ich vyjadrovania a forma tiež akosi potláča ich charaktery, pretože pre zachovanie rýmu sa tam pridávajú balastové slovíčka. Ja viem že je to PnP, ale je to rozhodnutie autora, aký štýl písania zvolí. Druhá polovica poviedky ma zaujala viac, páčil sa mi nápad, ale je to málo na to, aby som si mikropoviedku, ktorá ani nie je veľmi mikro, vychutnala. Dúfam že nabudúce prečítam niečo normálnejšie :D
29.11.2020 23:56:43

Čitateľský klub
Apropo, aby sa to v tom texte nestratilo, mne sa poviedka páčila :D
29.11.2020 17:44:32

Minirecenzie

10
Druhý diel za prvým nezaostáva, dá sa povedať, že je aj o chlp lepší.
10
Aj do tretice si séria udržala úroveň. Číta sa naozaj rýchlo a každý si v nej nájde to svoje. Odporúčam
10
Výborná rozohrávka série. Vtipné a odsýpa

Poviedky

Kei

Kei

Čriepky temnoty

PnP

7 komentárov

Kei

Kei

Andromeda v kocke

PNP

5 komentárov

Kei

Kei

Lov

poviedka na počkanie

7 komentárov