Lenona

.

Info

Prezývka Lenona
Web:
Členom scifi.sk: 7 rokov
Naposledy online: 18.11.2018
E-mail: stiblarikova@famm.sk
Skype:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 169
Články: 11
Poviedky: 11

Zbierka - ponúka

Lenona ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Lenona ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Lenona ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Top 30 dystópií podľa scifi.sk
V prípade podobných rebríčkov zostavovatelia už tradične zabúdajú či prehliadajú knihy slovenských autorov. Hmm, prečo je to tak? Ja by som pridala: Alta Vášová - Po, Alta Vášová - V záhradách, M. Varáčková - Adaptácia, Prežila som svet a nedávno vyšla aj Drgoncová: Nepriatelia Urdisu či Brenkuš: Sabotáž na okraji vesmíru. Nie sú to možno svetové vrcholy a ani nikdy nebudú, ale ani Tatry nie sú Alpy, že?
23.05.2017 21:21:06

Recenzia: Roman Kulich - Požierač
Som celkom zvedavá, ako je to napísané, od autora som doteraz čítala len niekoľko poviedok a musím povedať, že má dosť svojské videnie sveta.
11.09.2015 21:01:45

Světlo pulsaru - recenzia
Častokrát som sa v tých vysvetľovačkách strácala a vlastne mi bolo aj jedno, kto čo chce či nechce, veď to pre nikoho nebolo až také dôležité. Chýbali mi skutoční vojaci, velitelia a tajné služby, lebo boj jedinej korporácie proti miliónom ľudí tozosiatych po desiatkach rôznych planét mi fakt príde neuveriteľný, veď ľudstvo sa nevie dohodnúť ani na spoločnom postupe voči jedinej krajine, nie to ešte voči desiatkam. Príliš zjednodušené až schématické a nasilu nútené konanie.
30.06.2015 10:40:59

Minirecenzie

Lenona ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Poviedky

Posádka vesmírnej lode Crusader naberá druhý dych, ambasádor Silikskej dominancie vrie od zlosti a Kowalsky si to hodlá rozdať s celým alternatívnym vesmírom. Vzkriesená Monika sa vydáva na prieskum Mŕtveho ostrova...
1.08.2013 22:00 Lenona scifi fantasy mystery horor uchronia Poviedky - Slovenské poviedky
Čo urobia krásne zlatokopky, ak sa ocitnú na pustom ostrove plnom zbraní a prežiť môže iba jedna? Niekedy je aj jedna priveľa.
31.10.2012 18:00 Lenona scifi fantasy mystery horor uchronia Poviedky - Slovenské poviedky
Kráska v ohrození, nič netušiaci únoscovia a jeden poriadne naštvaný chlapík s pomstou za opaskom. A štvanica sa môže začať.
4.07.2012 Lenona scifi fantasy mystery horor uchronia Poviedky - Slovenské poviedky
Budete naštvaný, ak vás čoskoro z práce vyhodia, aby na vaše miesto prijali androida? Toto je návod, ako prejsť šéfom cez rozum a neprísť o miesto.
30.06.2012 Lenona scifi fantasy mystery horor uchronia Poviedky - Slovenské poviedky
Keď sa zamiluješ, nie je čo riešiť. (Nie je to klasická poviedka, ale drabble - text s presne 100 slovami. Tento hravý žáner som objavila len nedávno a ihneď si získal moju škodoradostnú dušičku. Zahrajte sa tiež a skúste vymyslieť ešte lepšie. - vyjadrenie autorky)
23.06.2012 Lenona scifi fantasy mystery horor uchronia Poviedky - Slovenské poviedky