Lenona

.

Info

Prezývka Lenona
Web:
Členom scifi.sk: 11 rokov
Naposledy online: 18.11.2018
E-mail: stiblarikova@famm.sk
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 169
Články: 11
Poviedky: 11

Zbierka - ponúka

Lenona ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Lenona ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Lenona ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Top 30 dystópií podľa scifi.sk
jasné, ok. Inak si si s tým dal dosť veľa práce a ak si všetko aj prečítal, potom klobúk dolu.
24.05.2017 11:48:47

Top 30 dystópií podľa scifi.sk
V prípade podobných rebríčkov zostavovatelia už tradične zabúdajú či prehliadajú knihy slovenských autorov. Hmm, prečo je to tak? Ja by som pridala: Alta Vášová - Po, Alta Vášová - V záhradách, M. Varáčková - Adaptácia, Prežila som svet a nedávno vyšla aj Drgoncová: Nepriatelia Urdisu či Brenkuš: Sabotáž na okraji vesmíru. Nie sú to možno svetové vrcholy a ani nikdy nebudú, ale ani Tatry nie sú Alpy, že?
23.05.2017 21:21:06

Recenzia: Roman Kulich - Požierač
Som celkom zvedavá, ako je to napísané, od autora som doteraz čítala len niekoľko poviedok a musím povedať, že má dosť svojské videnie sveta.
11.09.2015 21:01:45

Killjoys vs. Dark Matter (dva nové scifi seriály a ktorý z nich by ste mali pozerať)
Kiljoys som po prvom diely vyradila zo svojho hľadáčika ako totálne nezaujímavý. Postavy: pekný, pekná, pekný - klišé, nuda, nič - zostala prázdnota. Postavy machrujú nasilu, nič som im neuverila.
20.07.2015 12:22:28

Světlo pulsaru - recenzia
Častokrát som sa v tých vysvetľovačkách strácala a vlastne mi bolo aj jedno, kto čo chce či nechce, veď to pre nikoho nebolo až také dôležité. Chýbali mi skutoční vojaci, velitelia a tajné služby, lebo boj jedinej korporácie proti miliónom ľudí tozosiatych po desiatkach rôznych planét mi fakt príde neuveriteľný, veď ľudstvo sa nevie dohodnúť ani na spoločnom postupe voči jedinej krajine, nie to ešte voči desiatkam. Príliš zjednodušené až schématické a nasilu nútené konanie.
30.06.2015 10:40:59

Minirecenzie

Lenona ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Poviedky

Vesmírni tuláci - VII. Zbieranie síl

Posádka vesmírnej lode Crusader naberá druhý dych, ambasádor Silikskej dominancie vrie od zlosti a Kowalsky si to hodlá rozdať s celým alternatívnym vesmírom. Vzkriesená Monika sa vydáva na prieskum M...

8 komentárov

Mladuchy na zabitie - Stiahnute FANTASY - bude to upravene v zborniku

Čo urobia krásne zlatokopky, ak sa ocitnú na pustom ostrove plnom zbraní a prežiť môže iba jedna? Niekedy je aj jedna priveľa.

4 komentárov

Éčko

Kráska v ohrození, nič netušiaci únoscovia a jeden poriadne naštvaný chlapík s pomstou za opaskom. A štvanica sa môže začať.

19 komentárov

On, abot - STIAHNUTA NA ZIADOST AUTORA ORIGINAL SCIFI

Budete naštvaný, ak vás čoskoro z práce vyhodia, aby na vaše miesto prijali androida? Toto je návod, ako prejsť šéfom cez rozum a neprísť o miesto.

4 komentárov

Láska ako sen

Keď sa zamiluješ, nie je čo riešiť. (Nie je to klasická poviedka, ale drabble - text s presne 100 slovami. Tento hravý žáner som objavila len nedávno a ihneď si získal moju škodoradostnú dušičku. Zahr...

9 komentárov

Odklínač s r.o.

Vaše nešťastie - náš zisk. Ale neberte si to osobne.

4 komentárov