Goran

Som priateľ zvierat, nie som pyšný na to, že som človek, ako mnohí iní ľudia. Chcel by som byť vtáčikom, ale zaľubujem sa do mačiek.

Info

Prezývka Goran
Web:
Členom scifi.sk: 117 dní
Naposledy online: 1.03.2021
E-mail: goran.lenco@gmail.com
Skype:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 94
Články: 9
Poviedky: 2

Zbierka - ponúka

Goran ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Goran ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Goran ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Výstup
Veľmi ďakujem za ohodnotenie a zhodnotenie. Nemôžem namietať. Vystihla si to. A dokonale. Aj klady, aj zápory, aj celkový charakter poviedky. Máš skrátka pravdu. Budem si dávať pozor, aby som - keď sa budem snažiť napísať fantastiku - písal v prvom rade fantastiku a nie transcendentálne úvahy :D Do budúcna by som chcel primárne rozprávať príbeh, nie filozofovať. To neznamená, že poviedka by nemohla obsahovať aj hlbšie posolstvo, ale naozaj tomu nemusím podriadiť všetko ostatné.
01.03.2021 22:02:10

Recenzia - Al morir la Matinee (2020)
Úzkoprofilový tovar :) ale ja som vhodný zákazník :D Opäť raz ďakujem za tip! Myslím, že už len pre tú hudbu a kameru to vie zaujať.
01.03.2021 10:24:19

Dominikou osud 1.časť
Martin, chalanisko píšuci pod nickom HB, je skvelý, empatický, citlivý a priateľský človek. Váž si to, Lenka! Ja taký nie som :D, ja by som bol omnoho tvrdší. Martin, aj keď sa obáva či taký nie je, tak sa obáva zbytočne. Lepšieho a milšieho a ochotnejšieho - a učenejšieho - radcu tak skoro nenájdeš. Až žasnem nad jeho trpezlivosťou. Zrejme si uvedomuje, že keď správne podporíme mladých autorov, môžu sa "vytrénovať" na schopných poviedkarov. Ja by som Ti povedal, že sa to hodí tak maximálne na wattpad a bolo by - mohlo by Ťa to odradiť od písania a bola by to škoda. Mala si mňa vidieť, keď som začínal... nieže by som bol teraz superspisovateľ, to teda nie som, ale to zlepšenie za tých niekoľko rokov je očividné. Preto sa nevzdávaj, píš (zožeň si schopného betareadera, alebo ako ja hovorím prvočitateľa) a takto sa vytrénuješ. Takto, a ešte čítaním kvalitnej fantastiky. To je akýsi pasívny tréning. Pasívny, ale dôležitý. Držím do budúcna palce a neboj sa využiť Martinovu ponuku.
25.02.2021 12:03:25

Najnovšia misia na Mars už dnes večer!
Veľká vďaka za tento článok! Vedecká fikcia sa stáva vedeckou skutočnosťou...
19.02.2021 00:04:44

Nekromancer I - Prorok
a ešte jedna poznámka: nekromancer je len poslovenčená verzia anglického "necromancer", lenže my už na to výraz máme a je ním nekromant. Je to mág, ktorý vie vyvolať duchov mŕtvych a využíva zomrelých pre svoje účely, nie je to ten, kto zabudol na rozdiel medzi životom a smrťou. Ak chceš vytvoriť vlastnú kategóriu, musíš vytvoriť i vlastný termín, niečo ako keď Lumley prišiel so svojím nekroskopom.
18.02.2021 01:02:17

Minirecenzie

Goran ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Poviedky

Výstup

Hrdina doputoval do cieľa svojej dlhej a strastiplnej cesty. Ale pred víťazstvom, predtým než dostane vytúženú odmenu, čaká ho ešte jedna a najťažšia skúška. Veľké dobrodružstvo ešte nie je zavŕšené. ...

2 komentárov

Vlčie oči

Na strach sa nedá zvyknúť, ale dá sa prekonať. A keď sa zbavíte strachu je síce stále možné vás zabiť, ale nie poraziť. Jeden chlapec čelí svojej nočnej more. A niečomu horšiemu - more, ktorá prichád...

14 komentárov