Diskusia 1/1: Črepník na streche

Podporte scifi.sk

Diskusia

Arcey
Originálne poňatie témy, hlavne ten prechod z mužskej postavy na ženskú. Tie víly som ale veľmi nepochopil a potom sa to zvrtlo a príbeh skočil do sveta Harryho Pottera. Bol som stratený a nechápal som, prečo a čo to má spoločné s Voldemortom. Mierne mi vadí, ako oddeluješ uvádzacie vety od priamej reči, mala by sa používať čiarka, ale to ide iba o kozmetický a subjektívny pocit. A inak aj ten jej brat akosi veľmi rýchlo pochopil, čo jej chce povedať na to, ako na začiatku mu všetko trvalo o niečo dlhšie.
29.07.2023
Olex
Ahoj,
je vidieť, že máš mnoho originálnych nápadov. Začiatok a jadro príbehu upútali moju pozornosť, ale záver som nepochopila.
29.07.2023
Lucika
Zaujímavý nápad, ale tiež som tak celkom nepochopila, čo sa stalo na konci. A ešte mi nesedelo, že sa rozprávali o dome, akoby to bolo niekde ďaleko a oni v ňom vlastne stáli.
29.07.2023
B.T. Niromwell
Stál tam on a možno chcel byť mojím snom... Ale vážne, toto je téma na román,a dosť dobrý! Píše ti to,dialóg bol nádherne prirodzený a ukecaný až do momenu, keď dej prešiel z nuly na sto a Andrej začal bezprizórne kričať. Bol to prirýchly prerod od vtipu k totálnej dráme. Na väčšom priestore by sa to ale dalo ustáť. Kvôli košatému deju tam potom je aj mnoho skratiek, ako rozprávačka hovorí, kde si myslí, že sme a že v pekárni. Sedia v tureckom sede na zemi pekárne? wut? A odrazu sa dozvedáme, že je to vlastne ich,ale ked poviedka začína, hovorí o dome, že stojí tam, ako niekde tam ďaleko. A chápem to tak, že tí chlapi v krčme boli nejakí elders, čo to všetko začali. Len ten vládca Čiernych listov tam bol úplne zbytočný a navyše. Ale aj tak dávam veľa bodov, lebo to bolo silno imaginatívne a dáva to tušiť mnoho krásnych dejových liniek.
29.07.2023
Tom Hotep
Námet zaujímavý, ale prišlo mi, že niečo tomu chýba. Neviem však prísť na to, čo. Taktiež ten koniec bol trocha... podivný.
30.07.2023
magnumka
Ďakujem za čítanie, hodnotenie a názory. Spomienka Voldemorta mal byť suchý, nepochopený a vlastne nevtipný vtip, povedaný čiastočne z nervozity. Keďže som poriadne nedomyslela ani zápletku, ani koniec, je samozrejmé, že to nedáva zmysel. Ten turecký sed na zemi bol myslený v zmysle, že si proste sedeli na zemi a rozprávali sa v príjemnej atmosfére, ale nebol dostatočne vysvetlený alebo opísaný aby o tom čitateľ vedel. Ten opis domu mohol byť naozaj lepší.
30.07.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.