Diskusia 1/1: Vtáčia rodinka

Filmová história scifi

Diskusia

MartinB
Námet super, aj pekné zakončenie. určite stojí za to túto poviedku rozpracovať. A moment, kedy isla zena telefovovat a on dal synovi gulicku bol skvely
01.04.2023
Tom Hotep
Tak toto bol pekne zvrátený príbeh. O ujetých vedcoch už bolo napísané čokoľvek, ale takéto niečo som zatiaľ nečítal. Tatko musel byť pekný úchyl, keď si chcel dávať jedlo synovi z huby do huby, nehovoriac o tom, že si chcel naň sadnúť. Pekne zvrátené, ale tým správnym spôsobom. Len tak ďalej.
01.04.2023
Lucika
Áno toto bol taký zvrátený nápad :D ale super sa to čítalo. Normálne by ma zaujímalo, či to s tým synom voľačo porobilo
02.04.2023
Olex
Ahoj,
toto bolo také šialené až je to dobré.
02.04.2023
Ray Janonoff
Veľmi dobré a veľmi odveci:)
Len nechápem prečo to nepichol jej, ak už cítil nejaké výsledky - potom by predsa reagovala dobre, lebo by sa jej to páčilo, nie?
02.04.2023
YaYa
Celkom ma bavili naznačené vzťahy medzi postavami, aj ten obrat, keď sa zo stereotypne vykreslenej pindavej manželky v podstate stala obeť. Páčilo by sa mi, keby sa eventuálne vyskytol text, kde by sa tieto postavy a ich morálne dilemy rozvinuli hlbšie. Každopádne veľmi zaujímavo načrtnutá situácia s nejakým tým potenciálom ;)
03.04.2023
B.T. Niromwell
Tak toto bolo riadne originálne :D Minimálne spracovaním, veď pokusov na ľuďoch sme tu už mali mrte, ale tuto ma naozaj oslovil aj jazyk s mnohými vtáčimi výrzami aj ľahkosť rozprávania, ktorá správne podškrtávala tú absurdnosť. A dosť dobre sa ti podarilo zamlčať, aby to bolo stále zrozumiteľné a vyvolalo to v čitateľovi zvedavosť.
03.04.2023
Mraque
ďakujem za všetky komenty... rád som si to vyskúšal, teší ma, že som to zvládol, stihol... koncept Poviedky na počkanie sa mi páči a rád ju využijem aj v s inými témami či žánrami...
15.04.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.