Diskusia 2/2: FREYA

Filmová história scifi

Diskusia

Ray Janonoff
Súhlasím so všetkými predchádzajúcimi pozitívami.
Prezradenie rozprávača mi vôbec nechýbalo, takisto ani iný koniec - azda happyend by bol twist?
Trochu by som ale uvítal jasnejší dôvod prečo ho zabila - áno, prebudilo sa v nej zlo a ďalej? Zabila len preto, že zrazu bola zlá, alebo bola zlá a nechcela, aby ju oživil alebo bola zlá a chcela byť slobodná?
Inak tá Freya ma riadne zmiatla, celý čas som čakal niečo severské, minimálne geografiu - a nič:)
14.03.2023
Lucika
Bolo to pekne napísané, ale trochu mi vadil tento typ rozprávača a navyše, keď sme sa ani nedozvedeli, kto to rozprával. Chýbalo mi to tam. Ale koniec bol fajn :)
14.03.2023
Kasiopejka
Zabila ho vlastne preto, lebo bol poruke. Nikoho ineho nepoznala , s nikym inym sa nestretavala. Ked sa v nej prebudilo zlo, chlapec si to zlizol.
16.03.2023
Arcey
Poviedka mala úchvatnu atmosféru a klobúk dolu ako ju pekne budovala až k záveru. Mne sa na rozdiel, od väčšiny páčil, priznám sa, že som ho nečakal a príjemne ma prekvapil, aj to ako si ho vlastne prepojila s úvodnymi vetami. Páčilo sa mi akú si zvolila formu, no niekde v strede som sa kúsok stratil, tam tú časť o tom, čo sa stalo jemu, by som dal možno skôr, alebo by som vypustil. Po štylistickej stránke to bolo dobré, len pár viet by som si pozmenil slovosled. Najviac mi vadilo neustále opakovanie si si, toto sa mi stávalo v minulosti a preto, keď vidím, že mám mať za sebou 2x slovo si, hľadám alternatívu, ako to napísať inak. Raz, dvakrát ešte ok, ale ty si to tam mal pomerne často. Moje hodnotenie: 7/10
28.03.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.