Diskusia 1/1: Kocúrova fontána

Podporte scifi.sk

Diskusia

Veles
Zaujímalo by ma, čoho sa to dotkli, keď sa premiestnili a prečo vôbec zdvíhali tú fontánu? Robia to tak so všetkým čo nájdu? Alebo len boli zvedaví? Inak celkom dobré :)
29.01.2023
magnumka
@Veles: ďakujem, dotkli sa vlastne rovnakej fontány ktorá slúžila ako premiestňovadlo. Opísaná je ako mála a čudná, keďže oni nič také ešte nikdy nevideli a pre nich bola maličká kvôli ich výške a celkovej veľkosti. A oni sa tú fontánu pokúsili zodvihnúť ešte v ich dimenzii, chceli ju vziať sebou lebo dúfali, že to je nejaké jedlo. Po premiestnení sa o to zase pokúsili, aj preto, že ich nič iné nenapadlo ale teda hlavne kvôli hladu. A robia to tak s vecami o ktorých si myslia, že sú možno jedlo aby to priniesli späť do ich skupiny.
29.01.2023
Arcey
Parádny nápad, na rozdiel odo mňa, je tam kocúr a príbeh sa točí viac okolo príšeriek. To premiesťovadlo sa mi páčilo. Trošku mi vadili niektoré vety, ale nič strašné, čo by sa nedalo raz dva opraviť, keby k tomu došlo. Možno by stála zato ten nápad rozvinúť.
29.01.2023
Lucika
Aj mne sa páčil nápad, aj názov monštier, škoda len, že ten koniec bol taký zrýchlený. To by určite chcelo viac rozpísať :) a ešte ma zaujíma, prečo sa poviedka volá Kocúrova fontána? Či preto, že ju našiel?
29.01.2023
siliante
Tipujem ťa na mladú autorku, ktorá nepotrebuje nič iné, len viac písať, lebo potenciál je neodškriepiteľný. :) Drobnosť, ale predsa - za mňa bolestivé ÁÁUUU v prvej vete, hoci nevadí: ja to rozdýcham a ty nabudúce napíšeš, že Gumbaldi boli vždy tajomní. Dobre? ;)
29.01.2023
magnumka
@Arcey: Vďaka, možno z toho ešte niečo vznikne
@Lucika: ten koniec bol naozaj veľmi zrýchlený lebo ma nič iné nenapadalo a išiel čas. Vtedy som dala prvý názov ktorý ma napadol, ale teraz by som to vysvetlila tak, že kocúr bol ich ochránca z našej dimenzie a zacítil keď monštá vytvorili prvý kontakt s fontánou a ihneď sa tam snažil dievča dostať.
@siliante: ďakujem, vôbec som si to neuvedomila ale už budem dávať pozor
29.01.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.