Diskusia 1/1: Mľask, mľask

Filmová história scifi

Diskusia

Veles
Najstrašidelnejšie na celej poviedke pre mňa je predstava kvízu, ktorý moderuje Dangl :D Ale naspäť k poviedke, napísané pomerne dobre, ale tiež keby to bolo trochu dlhšie by som sa nenahneval. Inak celkom dobré.
28.01.2023
MartinB
Po škole bola asi kvôli drogám, čo? :D bolo to super, chvíľu mi to pripomínalo záver Fakulty, koniec prekvapil a pobavil. Zatiaľ pre mňa najlepšia! ale som len pri tretej, takže.. :D
28.01.2023
Olex
Ahoj,
postava Alice bola výborne vykreslená. A ten morálny apel cez príšeru v závere proste dokonalý. Poviedka sa mi veľmi páčila.
29.01.2023
Arcey
Čítalo sa to super a je vidieť, že máš rád anime. :) Vedel by som si to predstaviť ako nejaký fajný seriál. Vadili my tam ale nejaké nelogickosti, čo ale pri PNP sú pochopiteľné. Napríklad, ako mohla opustiť kabínku záchoda, keď jej tá príšera zatarasila cestu? Ako mohla príšera zaklopať, keď mala chápadlá? Hlavná postava veľmi pekde vykresená, ale trochu mi vadilo, že si hovoril že obe ženy čakali kým to skončí. Je to trošku hnidopichanie, ale Alica bola ešte iba dievča :P Záver je fajn, len som ho trochu nepochopil. Je to príšera, ktorá žije v koši?
29.01.2023
siliante
Trefný mini-pohľad do ženského sveta: tínedžerky, učiteľky, upratovačky. Každá sa trápi s niečím iným, všetky sú prepojené. Výborne napísané, pekne vypracované charaktery, aj keď na takej malej ploche. Zaujalo, pobavilo, potešilo, vďaka.
29.01.2023
Lucika
Začiatok ma až tak nebavil, ale skončilo sa to vtipne :D
29.01.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.