Diskusia 1/1: Krvavá fontána

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2023

Diskusia

MartinB
Super napísané, už sa opakujem, ale obdivujem za tak krátky čas to takto napísať.
Čo mi tam chýbalo bolo nejaké vysvetlenie ako sa o tom sprisahaní dozvedela ("O...odkial o tom vieš?" vyslovil posledné slová. A Kvetana by sa len usmiala na jedného z jeho kamošov, ktorého nechali žiť... alebo niečo také) ale chápem, že už asi nezostával čas pri takto rozpracovanom príbehu.
Inak príjemné, určite si od teba rád prečítam poviedky.
28.01.2023
Veles
Napísané dobre, ale podobne ako Martin napísal, tiež by som chcel nejaké veci vysvetliť, ale chápem že občas človek nestíha :D
28.01.2023
YaYa
Ďakujem. Skôr som si predstavovala, že má princezná nejakú vlastnú špionážnu sieť cez tie komorné a ich kamarátky a kamarátky ich kamarátok, v týchto kvázi stredovekých svetoch ženy nie sú doležité a prekĺznu bez povšimnutia. Ale nestihla som to tam dať, poviedka je aj tak veľká na mikropoviedku, ale tak to proste niekedy vyjde 😉
28.01.2023
Olex
Ahoj,
ako obyčajne poviedka bola výborne napísaná. Tentokrát sa mi zdalo, že je námet na poviedku slabší. Ten čarodejník bol od začiatku voľajaký čudný, takže odhalenie v závere, že je to lotor, až tak neprekvapilo.
29.01.2023
Arcey
Poviedka má veľmi slušnú zápletku a aj ten zvrat je výborný, záver mi prišiel ale veľmi rýhclo ukončený. Chcelo by to nejaký záverečný súboj, ale predpokladám, že nebolo času. Najlepšia bola Kvetana, niečo na spôsob Aryi Stark :) Veľmi príjemný text.
29.01.2023
Arcey
A ešte som zabudol... podľa mňa niektoré postavy tam nemuseli mať žiadné mená, prípadne možno by som ich zredukoval na jedného, ktorý zoslal všetky tie pohromy a druhého, ktorý oklamal kráľa. Myslím, si, že by stačili pokojne iba dvaja zradcovia.
29.01.2023
siliante
Za mňa vynikajúce. Nič mi nechýba, nič nie je navyše. Komorné boli tak akosi jasné, čiže nepotrebujem ani nijaké ďalšie vysvetlenia. Čisté, jasné, úderné. Ďakujem za skvelé, aj keď nepríjemne krvavé, čítanie. ;)
29.01.2023
Lucika
Tým, že zo svadby sa stal krvák, mi to pripomenulo red wedding :) dobre sa to čítalo
29.01.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.