Diskusia 2/2: Vlčia hlava

Filmová história scifi

Diskusia

Arcey
Ďakujem. Je to stará poviedka. V súťaži už bola a do Fantastickej poviedky by sa rozsahovo nezmestila. Okrem iného, neviem, či by to bolo fér, ak by súťažila v nej súťaži. Skončila druhá v súťaži O dračí rád 2013 tuším. Vyšla aj v jednom útlom zborníku. Tu som ju dal len preto, aby som mohol "beztrestne" dávať rady na poviedky iným autorom :D Ja verím, že raz vyjde knižne spolu s ďalšími textami. Ale k tomu je ešte ďaleká cesta.
12.12.2022
Veles
Konečne som sa k tomu dostal a prečítal som si ju, a musím chváliť, je to dobre napísané. Zopár chybičiek tam je, ale nič vážneho by som nepovedal. Ak by som si mal ale vybrať medzi touto a Rayovou, tak volím Rozhanovce (Vlkolaci 4ever :D ). Ten nápad s démonom sa mi páčil, aj tie zmenené úvodzovky, tiež mám jedno dielo kde figuruje démon a otravuje hlavného hrdinu, ich rozhovory ale oddeľujem pomocou ,´ ale možno to zmením.
@Arcey: Plne súhlasím s tými opismi v Hostine pre vrany, podľa mňa je to najhorší diel z celej série, ja tam preskakujem rovno celé kapitoly.
@Timotej: Ktorý moment teraz myslíš? Dosť by ma to zaujímalo.
12.12.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.