Diskusia 1/1: Pasca uja Rontgena

Podporte scifi.sk

Diskusia

Veles
Keby to bolo o trošku dlhšie, to mi asi najviac vadí. Trochu dovysvetliť zopár vecí. Chyby som ta nevidel nejaké závažné, čo je vždy plus :)
23.07.2022
Nebuzardar
ok, priznávam sa, vôbec neviem, o čo ide a nejake vysvetlenie by sa mi hodilo. Asi je to odkaz na nejakú fyziku planét či čo...neviem...ale tempo dobré, také akčné to bolo
23.07.2022
8HitBoy
Mám rád absurdno a bláznivý bizarný humor, ale na druhú stranu príbeh by nemusel byť divný len pro forma a mal by mať nejakú pointu a ucelenú myšlienku. To mi nejako absentuje v tvojej poviedke. Je ale cítiť, že napísané je to pomerne pekne.
24.07.2022
Olex
Ahoj,
prvú časť som dala, ale ta druhá bola už príliš haluzoidná. Kačkohad a iné nepopísané príšernosti, mucholapka, lietajúce príbory - z toho som tiež úplne röntgenová. Predstavy v tvojej hlave sú asi výnimočné, ale je treba si uvedomiť, že príbeh by si mal čitateľom popísať tak, aby aj oni mali z neho nejaký zážitok.
24.07.2022
Milan "Miňo" Tichý
Je to PnP so všetkými chybičkami, ktoré sa pri písaní PnP nájdu. Ale najmä Röntgen! :) ... Sem tam uteká logika príbehu, ktorý vlastne ani nemá nejakú pointu- na konci hrdina zisťuje, že skrinku aj signál bolo vidieť ( signál nemá nič s videním ) vďaka röntgenovému žiareniu (WTF?) a preto si to nevšimol skôr? No na začiatku sa zas tvrdí, že röntgenové žiarenie ( opäť WTF ) zapol už pri vstupe... alebo "kamery som prehnal celým spektrom energetického žiarenia" - no asi ním neprehnal kamery ale obraz z nich... sú to len maličkosti, ktoré by sa dali pekne vychytať. Text pôsobí len ako taká prvotná hrubá verzia, čo je častý neduh PnP. Veľa písať, veľa čítať a takéto chybičky zmiznú, držím palce do budúcna :)
24.07.2022
xius
Je za tym citit nadsenie pre vesmir a dobrodruzstva, to je fajn. Drzalo to pekne celkom pokope. Aj konflikt, kde zistujeme, ze ho chytili prisery a robia si z hrdinu obed je fajn. Rozpadne sa to az v tom zavere, rozuzleni/pointe. Kombinacia vycerpania a tikajuceho casu?
Ponuka sa tam nejake prepojenie na to, ze mu dobre napady chodia v polospanku. Je to aj dobra metoda na pisanie PNP: nieco naznacit v prvej tretine, konflikt, odkazat na to "nieco" na konci a opona!
27.07.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.