Diskusia 1/1: Peklo je plné

Podporte scifi.sk

Diskusia

8HitBoy
Rozsah pekný! Vyrušovalo ma opakovanie slov a množstvo nepríjemných kratučkých viet hneď v úvode textu. Pointa vtipná, ale záverečná veta/scéna mohli vypáliť lepšie, takto ostáva vo mne ako čitateľovi istá mini vnútorná nespokojnosť so záverom. Bolo to ale pekné čítanie.
26.06.2022
Veles
Ten prítomný čas mi trošku vadil, ale inak dobrá práca :) Koniec mohol byť trošku lepší, ale to sa stáva často pri PnPčkach.
27.06.2022
YaYa
Poviedka je trochu v nerovnováhe medzi dlhým úvodom, v ktorom sa dosť podrobne opisujú všedné veci, ale potom zrejme dochádzal čas, tak keď prídeme k zaujímavému, ide to dosť z rýchlika. V jednej knihe o písaní som čítala, že poviedku je dobré začať čo najneskôr, a PNP obzvlášť. Nápad s pekelnými vysielačmi sa mi páči, hraničí s konšpiračnou teóriou. Postavy majú zaujímavý vzťah, mačka v podstate zatiahne do nebezpečenstva niekoho, voči komu by mala cítiť skôr výčitky, ale určite by sa to dalo doladiť, aby mali obe pekný vývoj.
Také drobné logické zaškrípanie, keď výťah očividne zastaví na zlom poschodí, asi by nebolo mojím prvým inštinktom vydať sa divnou chodbou, ale skôr sa vrátiť hore. Ale to by sa dalo vyriešiť proste tým, že mačka skôr povie "haló" ;)
Ale jasné, to by sa všetko vychytalo, nebyť nášho šibeničného časového obmedzenia.
28.06.2022
Olex
Ahoj,
ďakujem za komentáre. Ja som hlavne rada, že nakoniec stihnem PNP v takom krátkom čase napísať a dokonca sú aj publikovateľné:) Tie krátke vety – snaha o malú dramatizáciu nestíhačky do práce. Veles, prekvapujeme ma, že ti vadí prítomný čas. Ja rada píšem v prítomnom čase, mám z toho lepší pocit, akoby som príbeh s postavami práve teraz prežívala. Čo sa týka konca, tak ten som vážne nestíhala, napísala som ho v posledných minútach. Tentoraz som pri písaní PNP bola v takom zasekanom rozpoložení, veľmi dlho som premýšľala nad nie úplne správnymi slovami, akými inými ich mám nahradiť.
28.06.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.