Diskusia 1/1: Planet smrti

Filmová história scifi

Diskusia

Aleš Horváth
Páčilo sa mi to, vedel by som si to predstaviť aj ako román. úvodna kapitola o šetrení a radosti z planéty za posledné peniaze a ostatné kapitoly o prežití na panéte.
18.12.2021
xius
Ajajaj. Necakane temne! Trochu prirychlo skok do takych ocakavatelnejsich tahov o smrti a zrade, ale uhravas to celkom rozumne. Chcelo by to o chlp viac pozadia, malych zaujimavych detailov.
Alebo aj nie, pravda. PNP porusuje vela pravidiel. :)
18.12.2021
WriterInTheDark
BNČP - Bo není čas provokatér :) ale nie, ja som fakt asi na dlhšie diela, tiež nie som spokojná, ale keď som videla tie témy, skoro mi vystrelil dekel :) Zamrzol mi mozog, zo všetkých strán mi dávali nápady ( zmiešané s Rumom ) tak som ich poslala kade tade a išla za jedinou myšlienkou, ktorá ma neopúšťala - púšť a zrada. Nič v tipné ma nenapadlo :D
18.12.2021
Magda Medvecká
Páčilo sa mi, ako si to "je ti teplo?" otočila. Zatiaľ tuším všetci (vrátane mňa) to mali také to Mrazíkovské, uprostred zimy :D Aj to naznačenie osudu planéty bolo zaujímavé, možno by sa oplatilo niekedy v budúcnosti to rozpracovať? Minimálne mňa by to celkom zaujímalo :)
Len mi nesadol ten rozprávač, všeobecne nemám rada 1. osobu a hlavne v podobných veciach, kde niekto opisuje svoje vlastné umieranie a myšlienky akoby presahovali tú smrť.
18.12.2021
WriterInTheDark
Mne prvá osoba vyhovuje, nejako sa jej neviem zbaviť, pretože mi iné pohľady nepripadajú natoľko zaujímavé, aby ma vtiahli do deja. Ale som ti vďačná, že si si všimla, ako som to poňala. Nijak inak ma to ani neťahalo.
18.12.2021
xius
@WriterInTheDark: Jasne, kazdy z nas ma slusnu kopku PNP, kde sa hlava vyprazdnila. :)
Skus aj ine osoby! A ine styly a zanre. To je krasa PNP, experimentovat. Hodina casu sa obetuje lahsie ako pri niecom vacsom.
18.12.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.