Diskusia 2/2: Posledná ulica č. 31

Filmová história scifi

Diskusia

Smrtislav Pierko
Záver mi dal jasne najavo, že šlo iba o takú prechádzku čarovným podivnom, čo sa asi najlepšie dá prirovnať k tej spomínanej Alici v krajine zázrakov. Mne osobne sa najviac páčila tá pasáž s čiernym trhom. Malo to takú mystickú atmosféru ako, tiež už spomínaný, Harry Potter. A tak, aby som dal aj nejaký iný názor, tak tá chaotickosť, ktorá nasledovala, mi pripomínala absurdnú tvorbu japonských animákov typu Furi Kuri, kde jednoducho netreba hľadať myšlienku, lebo tam možno ani nie je. Lietalo to tak hore-dole a u mňa to sedí niekde v tom lepšom strede. Rozhodne ma to vedelo zabaviť.
15.11.2021

Baška
Zdravím vás všetkých, ja sa chcem veľmi poďakovať za vaše komentáre. Pripomienky vždy posúvajú dopredu :). Táto vec u mňa vznikla veľmi spontánne a tak som sa ju rozhodla aj spontánne pridať. Teraz spätne by som si radšej dala viac času, najmä na tie preklepy. Ale úprimne sa priznám, neľutujem to, aj keď nabudúce to po sebe prečítam viackrát. Takéto spontánne zdieľanie je pre mňa nová vec a páči sa mi taký ten adrenalín, čo s tým ide. Inak, musím sa vám priznať, máte odo mňa všetci obrovské uznanie. Poviedka nie je celkom môj žáner, lepšie sa mi píšu dlhšie veci - úprimne obdivujem, že dokážete príbeh rozvinúť v poviedkovej forme :). Pre mňa je to občasná výzva :D. Držím vám všetkým palce a posielam inšpiráciu vaším smerom :).
17.11.2021

Goran
Tvoje vysvetlenie je veľmi milé, také ľudské... a spontánne :) ako aj Tvoja próza - dobre si to vysvetlila, ale ja ťa idem teraz VYHREŠIŤ!!! Keď už niečo robím, tak sa to snažím robiť čo najlepšie, no nie? Iste, musí to byť pre radosť, je to aj hra (skoro všetko sa dá vnímať ako hra a výzva zároveň), ale silou mocou sa usilujem podať čo najlepší výkon. Ak len niečo vo výtrysku inšpirácie rýchlo napíšem, nemal by som sa s tým hneď deliť - podhodnocujem ako seba, tak i čitateľa. Iste, všelijakí post post post modernisti by tvrdili opak, ale ja si nemyslím, že experiment stojí nad zveľadenou a prepracovanou formou. Teda poviem, že máš pripravený skvelý materiál na to, aby si ho rozpracovala a upravila, no a to si už neurobila. Uvedom si, že Tvoja próza je teraz ľahko nadpriemerná a rozhodne zaujme. Zamysli sa ale nad tým, že keby si na nej "zamakala", mohla to byť spokojne jedna z najlepších poviedok tohto kola. Prečo to nespraviť? Veď si sama uviedla, že sa treba posúvať vpred.
18.11.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami