Baška

Zdravím, volám sa Baška. Bývam v kúte sveta. Ak by som bola strom, bola by som vŕba. Taká, čo pod ňou ľudia sedávajú a hovoria svoje príbehy. Niekedy si ma všimnú a inokedy nie. Ja ich však počujem a chytám do listov a púšťam ďalej...

Info

Prezývka Baskazkutasveta
Web: http://www.kutsveta.sk
Členom scifi.sk: 3 roky
Naposledy online: 22.11.2021
E-mail: baska@kutsveta.sk
Facebook: https://www.facebook.com/baska.vanicka
Instagram: @k.u.t.s.v.e.t.a
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 4
Články: 0
Poviedky: 1

Zbierka - ponúka

Baška ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Baška ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Baška ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Posledná ulica č. 31
Zdravím vás všetkých, ja sa chcem veľmi poďakovať za vaše komentáre. Pripomienky vždy posúvajú dopredu :). Táto vec u mňa vznikla veľmi spontánne a tak som sa ju rozhodla aj spontánne pridať. Teraz spätne by som si radšej dala viac času, najmä na tie preklepy. Ale úprimne sa priznám, neľutujem to, aj keď nabudúce to po sebe prečítam viackrát. Takéto spontánne zdieľanie je pre mňa nová vec a páči sa mi taký ten adrenalín, čo s tým ide. Inak, musím sa vám priznať, máte odo mňa všetci obrovské uznanie. Poviedka nie je celkom môj žáner, lepšie sa mi píšu dlhšie veci - úprimne obdivujem, že dokážete príbeh rozvinúť v poviedkovej forme :). Pre mňa je to občasná výzva :D. Držím vám všetkým palce a posielam inšpiráciu vaším smerom :).
17.11.2021 19:59:39

Rodinné tajomstvo
Ach :D Ten koniec ma prekvapil, čakala o ktorom "náboženstve" bude, ale pastafariánstvo mi nenapadlo :D. Musím povedať, že mi prišla lepšia ku koncu ako na začiatku, čo ja celkom obdivujem. Mne viac idú začiatky :).
13.11.2021 12:16:14

Básnik v temnotách
Mne sa poviedka veľmi páčila, hlavne tá príbehová časť. Mrzel ma smutný koniec, tak som im držala palce :). Povedala by som že silné stránky príbehu boli v prozaickej časti a dialógoch. Veľmi dobre sa to čítalo.
13.11.2021 12:03:38

Tajomstvá lesa
Z môjho uhlu pohľadu to bol zaujímavý príbeh, viem si predstaviť, že aj román alebo súbor poviedok v tomto štýle by našli svoje publikum :). Trošku mi chýbali opisy, ale to je len moja subjektívna potreba, mám rada, keď sa môžem ponoriť do odstavca šumiacich konárov stromu a podobne. Držím palce :)
13.11.2021 11:44:17

Minirecenzie

Baška ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Baška ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Posledná ulica č. 31

“Slečna, nevideli ste Poslednú ulicu číslo 31?” opýtal sa jeden z nich. Mal vysoký hlas - skoro ešte chlapčenský. V očiach mu zaiskril úsmev. Čo vám vypadla z vrecka? Pomyslela som si, no našťastie s...

13 komentárov