Diskusia 1/1: Jazero

Filmová história scifi

Diskusia

xius
Necakane intenzivne dianie! Pacilo sa mi brnenie pod satami, pekny prvok. Aj prievoznikovo hltanie prstena. :) Sympaticky artusovske to cele bolo.
17.04.2021

Zlodejisnov
Skvelá atmosféra, no chcem vedieť viac. Mohol si aspoň niečo vysvetliť, no aj tak ma to bavilo.
17.04.2021

YaYa
Aj mne to pripomínalo Artuša a aj svätú Margitu drakobijku. Vyzerá to síce ako úryvok z niečoho väčšieho, ale z niečoho väčšieho, čo si fakt chcem prečítať. Budeš pokračovať?
17.04.2021

Nebuzardar
Pôsobivé, kompaktné, epické
17.04.2021

Magda Medvecká
Nie je to ani tak pokračovanie niečoho väčšieho, skôr je to z takého "sveta"? Už nejakú dobu rozmýšľam nad rozprávkami o princeznách vo vežiach a drakoch a drakobijcoch a drakobijkách. Takže to tak nejak zapadlo k tomu. :)
Ja by som tiež rada vedela viac, ale trochu ztuha išlo dolaďovanie detailov. :/ Ak mi napadne, kto a prečo zaútočil na kráľa a aký vzťah bol medzi Pani a kráľom, tak sa možno pokúsim o dokončenie. :)
17.04.2021

BocianSara
Veľmi sa mi páčila atmosféra a tiež pozmenený príbeh o Jazernej pani, ktorý mám rada :) Na prípadné pokračovanie sa určite teším :)
18.04.2021

Tomáš Staviteľ
Popravde, akosi som si uz zvykol, ze vzdy ked tu od teba nieco vidim, rad na to kliknem :). A opat som sa nesklamal. Zhrniem svoje pocity a dojmy na: Super! :) :)
18.04.2021

nenasytnik
Velmi pekna atmosfera. Ziadny zhon, pekne, trpezlive budovanie deja. Ziadny dovod na necakane zvraty a prekvapenia. Motiv zvlastne znamy, az neprekvapivy, a prave tym mam pocit, ze ma to velmi prijemne vtiahlo do deja. A aby to nebolo len vazne, tak v prvych odsekoch som rozmyslal ci ti nie je kill bill v stredoveku :)
18.04.2021

HB
Veľmi pekne napísané, páčia sa mi tieto tvoje fantasy príbehy založené na rôznych starých legendách, sedí ti to. Opäť raz kvalitný text so zaujímavou pointou.
18.04.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami