Diskusia 1/1: Prievozník

Panteón majstrov hrôzy

Diskusia

Nebuzardar
Veľmi sa mi páčila atmosféra, pekne plastická, tú noc aj prievoznika som si vedel úplne predstaviť, čítalo sa to ako víno
17.04.2021

xius
To by slo, atmosfera bola fajn, spracovanie prievoznika tiez. Ze si to nezasadil do stredoveku/klasickeho fantasy je fajn odklon. Zvysok je ale pomerne ocakavatelny, nicim prilis nevyboci. Cakal som nejake trpke nasledky pre "nabuduce mi zaplatis viac" alebo nejake bravurne zvladnutie prenasledovatelov. Zaklad to ale malo dobry!
17.04.2021

BocianSara
Páčilo sa mi ako si prepojil obidve témy hoci som tiež očakávala trošku horší koniec pre nášho hrdinu :D
18.04.2021

8HitBoy
Pekná robota, fajn práca s atmosférou a príjemný nápad. Všímam si tvoje texty u nás už nejakú chvíľku a mám pocit, že ti scifi.sk a miestne komentáre dosť pomáhajú a od kola na kolo posielaš lepšie a premakanejške texty. To je len a len super, držím palce!
18.04.2021

Tomáš Staviteľ
Pekne imaginativne :) super praca, dobre sa to citalo, aj ked sa musim priznat, ze zaver ma osobne uz akosi nebavil :(. Mozno mi tam chybalo viac autora, viac niecoho "ineho", originalneho :) celkovy dojem ale velmi pozitivny ;)
18.04.2021

Zlodejisnov
Začiatok bol super. Atmosféra taktiež, no prikláňam sa k tomu, čo bolo napísané. Záver tak trochu nezaujal.
18.04.2021

Smrtislav Pierko
Tieto pnpčka mi fakt nejdú, ale sú zábavné :D Je to už moje druhé stretnutie s týmto formátom a tak som už lepšie vedel, čo od toho čakať. Aj som mal celkom dobrý progres prvú polhodinu. Potom som sa zamyslel nad dianím keď už boli na plti, začal som špekulovať a zrazu pozriem na hodiny a bolo 19:55 Tak som len rýchlo dopísal čo som mal a to som už dosť začal sekať obsah v nadstavenom čase :D
Naozaj obdivujem niektoré poviedky čo som tu čítal a boli fakt dosť premakané aj obsahom aj formou. Je to skutočne zábavné adrenalínové písanie :D
18.04.2021

YaYa
Toto poňatie prievozníka bolo náhodou celkom zaujímavé, paradoxne tým, že ako jeden z mála neprevážal dušičky. To, že záver trochu vyšumel, sa pri PNP proste stáva. Ale hlavné je zabaviť sa pri písaní. A zaujímavé nápady, ktoré prídu, sa stále dajú rozpracovať v niečom inom. A o pôvode tejto prievozníckej bytosti by sme si asi prečítali viacerí ;)
18.04.2021

R. Gilga Mesh
Wow, čítalo sa mi to veľmi dobre. Všímam, že si zakomponoval oba PNP námety :D Na konci som čakal, že ho prievozník prevezie už "na druhú stranu", keď chlapíka postrelili, ale asi to tak nie je. Ale neva, hodka robí svoje :D. Veľmi pekne, čisto a jasne, sa mi to čítalo. :)
19.04.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami