Diskusia 1/1: Prievozník 66213

Filmová história scifi

Diskusia

YaYa
Super, hoci tvrdé. Páčilo sa mi, ako som bola hodená rovno do deja a pozadie sa odhaľovalo postupne. Na rýchlokvasenú poviedku je tam načrtnutý dosť zaujímavý a bohatý svet. Akurát ostávajú nejaké nezodpovedané otázky (a prečo vlastne? aké to má výhody). Poviedka je dobrý kandidát, aby sa dala ďalej rozvíjať. Nenechaj to ležať ako PNP, rob s tým dačo. A zatiaľ z tých, čo som prečítala, prvá na obrázkovú tému. Hurá!
17.04.2021

xius
...prva na obrazovku a zaroven posledna! Celkom neuveritelne to toto kolo vyslo. :)
Suhlas s Yayou. Ma to ten spravny feel razneho scifi a uz z kratuckej PNP by som chcel vediet ovela viac. O simulaciach, o konkretnych vaznoch, o... WAIT, on si hovori Prievoznik! To su obe temy, to sa smie?! :)
Maucta.
17.04.2021

xius
(Zlodejisnov tam spominaju zlodejov tiel, nahoda? tolko podozriveho! :D )
17.04.2021

Nebuzardar
Až toľko sa dá napísať za takú krátky čas? Rešpekt... zaujímavý svet, zaujímavá práca aj väzenský systém, prepracované riadne
17.04.2021

BocianSara
Tiež ma veľmi zaujal motív odoberania duší do digitálneho väzenia a celkovo ako si sa s poviedkou v takom krátkom čase popasoval :)
17.04.2021

8HitBoy
Ty si stroj! Úplne šiši rozsah. Parádna robota a naozaj riadne premakaný dej, na hodinu to pôsobí až surreálne.
18.04.2021

Tomáš Staviteľ
Super napad, zaujimavy svet, klobuk dole za rozsah :). Aj ja sa pripajam, ze by si to pokojne zasluzilo dlhsie rozpracovanie :)
18.04.2021

Zlodejisnov
Ďakujem za všetky komentáre. Xius, zlodejisnov spomínajú zlodejov tiel, no pritom sa dej točí okolo zlodeja duší. Je to ale len náhoda, možno :D :D
18.04.2021

R. Gilga Mesh
Veľmi zaujímavý nápad. Pripomenulo mi to trošku mix Expanse a Black Mirror. Vedel by som si to predstaviť aj dlhšie. Možno dokonca z pohľadu nejakého väzňa. Ale nápad sa mi páči. A na hodku sa toho napísalo fakt dosť :D Možno by som niektoré opisy skrátil, ale ináč fajn. Pozrel by som si celú epizódku niečoho takéhoto.
19.04.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.